Millimizin Avro-2020-nin seçmə mərhələsindəki oyunların başlama saatı açıqlanıb
Stadium.az xəbər verir ki, Azərbaycan millisinin Avro-2020-nin seçmə mərhələsindəki təqvimi açıqlanıb
2019-cu il 1-ci tur,
21 mart 23:45. Xorvatiya - Azərbaycan
23:45. Slovakiya - Macarıstan
2-ci tur, 24 mart
21:00. Macarıstan - Xorvatiya
18:00. Uels - Slovakiya
3-cü tur, 8 iyun
20:00. Azərbaycan - Macarıstan
17:00. Xorvatiya - Uels
4-cü tur, 11 iyun
20:00. Azərbaycan - Slovakiya
20:00. Macarıstan - Uels
5-ci tur, 6 sentyabr
22:45. Uels - Azərbaycan
22:45. Slovakiya - Xorvatiya
6-cı tur, 9 sentyabr
20:00. Azərbaycan – Xorvatiya
22:45. Macarıstan - Slovakiya
7-ci tur, 10 oktyabr
22:45. Xorvatiya - Macarıstan
22:45. Slovakiya - Uels
8-ci tur, 13 oktyabr
20:00. Macarıstan - Azərbaycan
22:45. Uels - Xorvatiya
9-cu tur, 16 noyabr
21:00. Azərbaycan - Uels
23:45. Xorvatiya - Slovakiya
10-cu tur, 19 noyabr
23:45. Slovakiya - Azərbaycan
23:45. Uels - Macarıstan
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |