Qazaxıstan millisinin Bakıya gələcək heyəti açıqlandı
rnrn
Futzal üzrə Avropa çempionatının əsasrnseçmə mərhələsində millimizlə eyni qrupda (1-ci qrup) mübarizə aparacaqrnQazaxıstan yığmasının da heyəti açıqlanıb. Stadium.az xəbər verir ki, daharnöncə
rnmillimizin digər rəqibləri İspaniya və Fransarnyığmalarının heyətləri açıqlanmışdı.
rn
rnQazaxıstan millisinin heyəti
rnQriqori Şamro
rnKonstantin Peremışlin
rnVitali Aleksandrov
rnDinməhəmməd Süleymenov
rnSerik Jamankulov
rnRoman Şorin
rnDauren Nurqojin
rnNikolay Penqrin
rnPavel Taku
rnÇingiz Yesenamanov
rnMixail Perşin
rnAleksandr Dovqan
rnTimur Murzabayev
rnNikolay Kazakov
rn
rn
rnSeçmə mərhələnin təqvimi
rn
rn24 fevral
rnSaat 18:30. İspaniya – Fransa
rnSaat 21:00. Azərbaycan – Qazaxıstan
rn
rn25 fevral
rnSaat 18:30. Qazaxıstan – İspaniya
rnSaat 21:00. Azərbaycan – Fransa
rn
rn27 fevral
rnSaat 18:30. Fransa – Qazaxıstan
rnSaat 21:00. İspaniya – Azərbaycan
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |