Avropa Liqasında 1/16 mərhələnin oyunlarının keçirilmə vaxtı açıqlandı
UEFA Avropa Liqasının 1/16 mərhələnin oyunlarının başlanma vaxtı açıqlanıb.
Stadium.az xəbər verir ki, ilk oyunlar fevralın 20-i oynanılacaq. Cavab qarşılaşmaları isə fevralın 27-i oynanılacaq.
20 fevral
İlk oyunlar
21:00. "Anji" (Rusiya) - "Genk" (Belçika)
22:00. "Dinamo" (Ukrayna) - "Valensiya" (İspaniya)
22:00. PAOK (Yunanıstan) - "Benfika" (Portuqaliya)
22:00. "Sloven" (Çexiya) – “Az Alkmaar” (Hollandiya)
22:00 “Çernomorets” (Ukrayna) - “Lion” (Fransa)
22:00. "Dnepr" (Ukrayna) -"Tottenhem" (İngiltərə)
22:00. "Yuventus" (İtaliya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)
22:00. "Esbyerq" (Danimarka) - "Fiorentina" (İtaliya)
00:05. "Ayaks" (Hollandiya) - "Zalsburq" (Avstriya)
00:05. "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - "Bazel" (İsveçrə)
00:05. "Porto" (Portuqaliya) - “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya)
00:05. “Maribor” (Sloveniya) - “Sevilya” (İspaniya)
00:05. “Viktoriya” (Çexiya) - "Şaxtyor" (Donetsk, Ukrayna)
00:05. “Betis” (İspaniya) - “Rubin” (Rusiya)
00:05. “Suonsi” (İngiltərə) - "Napoli" (İtaliya)
00:05. “Latsio” (İtaliya) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan)
Cavab qarşılaşmaları
27 fevral
21:00. "Rubin" (Rusiya") - "Betis" (İspaniya)
22:00. "Napoli" (İtaliya) - "Suonsi" (İngiltərə)
22:00. "Şaxtyor" (Ukrayna) - "Viktoriya" (Çexiya)
22:00. "Ludoqorets (Bolqarıstan) - "Latsio" (İtaliya)
22:00. "Zalsburq" (Avstriya) - "Ayaks" (Hollandiya)
22:00. "Sevilya (İspaniya) - "Maribor" (Sloveninya)
22:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail)
22:00. Ayntraxt" (Franfurt, Almaniya) - "Porto" (Portuqaliya)
00:05. "Genk" (Belçika) - "Anji" (Rusiya)
00:05. "Valensiya" (İspaniya) - "Dinamo" (Ukrayna)
00:05. "Benfika" (Portuqaliya) - PAOK (Yunanıstan)
00:05. Az Alkmaar (Hollandiya) - "Sloven" (Çexiya)
00:05. "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Yuventus" (İtaliya)
00:05. "Fiorentina" (İtaliya) - "Esbyerq" (Danimarka)
00:05. "Tottenhem" (İngiltərə) - "Dnepr" (Ukrayna)
00:05. "Lion" (Fransa) - "Çernomorets” (Ukrayna)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |