Avropa Liqasında ikinci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları başa çatdı YENİLƏNİB
Bu gün Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, Avropanın yaşıl meydanlarında 40 matç baş tutacaq. “Qəbələ”nin I təsnifat mərhələsində mübarizədən kənarlaşdıran Bosniya və Hersoqovinanın “Şiroki Brieyq” klubu səfərdə Çexiyanın “Mlada Boleslav” komandası ilə üz-üzə gələcək.
17 iyul
Aropa Liqası, II təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
18:00."Astana" (Qazaxıstan) - "Hapoel" (Təl-Əviv, İsrail) 3:0
19:00. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Esbyerq" (Danimarka) 1:1
20:00. "Koşitse" (Slovakiya) - "Slovan" (Çexiya) 0:1
20:00. "Laçi" (Albaniya) - “Zarya” (Ukrayna) 0:3
20:30."Dinamo" (Belarus) - MYPA (Finlandiya) 3:0
20:30.”Buduçnost" (Monteneqro) - “Omoniya” (Kipr) 0:2
20:30."Trençin" (Slovakiya) - “Voyvodina” (Serbiya) 4:0
21:00."Nomme Kalyu" (Estoniya) - “Lex” (Polşa) 1:0
21:00.“Zestafoni” (Gürcüstan) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) 0:0
21:00."Rux" (Polşa) - "Vaduz" (Lixtenşteyn) 3:0
21:00."Atlantas" (Litva) - "Şaxtyor" (Karaqandi, Qazaxıstan) 0:0
21:00."Rovaniemi" (Finlandiya) - "Asteras Tripolis" (Yunanıstan) 1:1
21:30. "Petrolul" (Rumıniya) - "Flamurtari" (Albaniya) 2:0
21:45."Botev" (Bolqarıstan) - "Sankt Polten" (Avstriya) 2:1
22:00."Brommapoykarna" (İsveç) - "Krusaders" (Şimali İrlandiya) 4:0
22:00."Neman" (Belarus) - "Hafnarfyardar" (İslandiya) 1:1
22:00."Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Şiroki Brieq" (Bosniya və Herseqovina) 2:1
22:00."Rusenborq" (Norveç) - "Sliqo Rovers" (İrlandiya) 1:2
22:30. “Luzern” (İsveçrə) - “Sent Conston” (Şotlandiya) 1:1
22:30. "ÇFR Kluj" (Rumıniya) - "Yaqodina" (Serbiya) 0:0
22:30. MOİK (Bolqarıstan) - "Zimbru" (Moldova) 1:1
22:45."Liteks" (Bolqarıstan) - "Dioşqor" (Macarsıtan) 0:2
23:00. "Vikinqur" (Farer adaları) - "Tromse" (Norveç) 0:0
23:00."Qyori ETO" (Macarıstan) - "Göteborq" (İsveç) 0:3
23:00.“Zulte Varegem” (Belçika) - “Zavişa” (Polşa) 2:1
23:30. “Bursaspor” (Türkiyə) - "Çikura" (Gürcüstan) 0:0
23:30. “Rijeka” (Xorvatiya) - "Ferencvaros" (Macarıstan) 1:0
23:30."Kalev" (Estoniya) - "Krasnodar" (Rusiya) 0:4
23:30. RNK (Split, Xorvatiya) - "Hapoel" (Beyer-Şeva, İsrail) 2:1
23:30. "Molde" (Norveç) - "Nova Qoritsa" (Sloveniya) 4:1
23:30. “Skopye” (Makedoniya) – “Jelezniçar” (Bosniya və Hersoqovina) 0:0
23:45."Dundalk" (İrlandiya) - "Hayduk" (Xorvatiya) 0:2
23:45."Derri Siti" (İrlandiya) - “Şaxtyor” (Belarus) 0:1
23:45."Linfild" (Şimali İrlandiya) - AİK (İsveç) 1:0
23:45."Aberden" (Şotlandiya) - “Qroningen” (Hollandiya) 0:0
23:45. Motervell” (Şotlandiya) - "Styarnan" (İslandiya) 2:2
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |