Almanların heyəti bəllidi
Almaniya millisi qarşıdakı oyunlar üçün heyətini açıqlayıb. Stadium.Az xəbər verir ki, almanlar heyətə bu futbolçuları cəlb edib:
Qapıçılar: Manuel Noyer (“Bavariya”), Roman Vaydenfeller (“Borussiya”, Dortmund), Robert Tsiler (“Hannover”)
Müdafiəçilər: Jerom Boatenq (“Bavariya”),Erik Durm, Matias Qinter (hər ikisi “Borussiya”, Dortmund), Conas Hektor (“Köln”), Benedik Hevedes (“Şalke”), Şkrodran Mustafi (“Valensiya”), Antonio Ryudiqer (“Ştuttqart”), Sebstian Rudi (“Hoffenhaym”);
Yarımmüdafiəçilər: Kərim Bellarabi, Lars Bender (hər ikisi “Bayer Leverkuzen”), Sami Xedira, Toni Kroos (hər ikisi “Real”), Kristof Kramem (“Borussiya”, Münhenqladbax), Tomas Müller, (“Bavariya”), Marko Roys (“Borussiya”, Dortmund), Andrea Şürrle (“Çelsi”), Lukas Podolski (“Arsenal”).
Hücumçular: Mari Götze ("Bavariya"), Maks Kruze (“Borussiya”, Münhenqladbax), Kevin Volland (“Hoffenhaym”).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |