Avroliqa oyunlarına necə baxa bilərik?
Avropa Liqasının qrup mərhələsində bu gün keçiriləcək bəzi oyunlar Azərbaycan, Türkiyə və Rusiya telekanalları vasitəsi ilə canlı yayımlanacaq. Stadium.Az xəbər verir ki, turnirin 11 matçı aşağıda adları qeyd olunan kanallar vasitəsi ilə birbaşa nümayiş etdiriləcək:
AZƏRBAYCAN
"İdman Azərbaycan"
21:00. "Dnepr" - "Sent-Etyen"
00:05. "Lill - "Volfsburq"
AZTV
21:00. "Qarabağ" - "İnter"
TÜRKİYƏ
"Star TV"
22:00. "Beşiktaş" - "Tottenhem"
"Smartspor"
22:00. "Borussiya" (Münhenqladbax) - "Sürix"
00:05 "Legiya" - "Trabzonspor"
"Smartspor 2"
22:00. PSV - "Dinamo" (Moskva)
00:05. "Lill" - "Volfsburq"
RUSİYA
"NTV Plyus Futbol 2"
22:00. "Borussiya" (Münhenqladbax) - "Sürix"
00:05. "Lill" - "Volfsburq"
"NTV Sport Soyuz"
21:00. "Dnepr" - "Sent-Etyen"
00:05ş "Styaua" - "Dinamo" (Kiyev)
"NTV Plyus Sport"
22:00. "Beşiktaş" - "Tottenhem"
00:05. "Yanq Boys" - "Sparta"
"NTV Plyus futbol 1"
22:00. PSV - "Dinamo" (Moskva)
00:05. "Everton" - "Krasnodar"
"NTV Plyus Futbol 3"
21:00. "Qarabağ" - "İnter"
00:05. "Sevilya" - "Rijeka"
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |