Avroliqada 1/16 final həyəcanı: Oyunlara necə baxaq?
Bu gün Avropa Liqasında 1/16 final mərhələsinin cavab qarşılaşmaları keçiriləcək. Stadium.Az matçları canlı yayımlanacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:
Avropa Liqası
21.00 Dinamo Moslkva - Anderlext / NTV Plyus Futbol 1
21.00 Zenit - PSV / NTV (Rusiya), NTV Plyus Futbol 2
22.00 Dinamo Kiyev - Qenqam / Sport Plyus (Rusiya)
22.00 Zalsburq - Vilyareal / NTV Plyus Sport
22.00 Beşiktaş - Liverpul / İdman Azərbaycan, Star TV, NTV Plyus Futbol 3
22.00 Fiorentina - Tottenhem / NTV Plyus HD Sport
22.00 İnter - Seltik / Smart Spor
00.05 Sportinq - Volfsburq / NTV Plyus Futbol 3
00.05 Feyenord - Roma / NTV Plyus Futbol 1
00.05 Atletik Bilbao - Torino / NTV Plyus Futbol 2
00.05 Olimpiakos - Dnepr / Sport Plyus (Rusiya)
00.05 Napoli - Trabzonspor / İdman Azərbaycan, Smart Spor
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |