Avstriya millisinin "Avro-2016" üçün yekun heyəti
Avstriya millisinin "Avro-2016"nın final mərhələsi üçün yekun heyəti açıqlanıb.
Stadium.az xəbər verir ki, millinin baş məşqçisi Marsel Koller Fransaya aparacaq 23 futbolçunu müəyyənləşdirib.
Qeyd edək ki, F qrupunda qərarlaşan Avstriya millisi Portuqaliya, İslandiya və Macarıstanla mübarizə aparacaq.
Qapıçılar: Robert Almer ("Avstriya"), Xayns Lindner ("Ayntraxt" Frankfurt), Ramazan Ezcan ("İnqolştadt")
Müdafiəçilər: Aleksandr Draqoviç ("Dinamo", Kiyev), Kristian Fuks ("Lester"), Derd Qariç ("Darmştadt"), Martin Xintereqqer ("Borussiya", Münhenqladbax), Florian Klyayn ("Ştutqart"), Sebastyan Prödl ("Uotford"), Markus Zuttner ("İnqolştadt"), Kevin Vimmer ("Tottenhem")
Yarımmüdafiəçilər: David Alaba ("Bavariya"), Yulian Baumqartlinqer ("Maynts"), Martin Xarnik ("Ştutqart"), Ştefan İlzanker ("Leyptsiq"), Yakob Yantşer ("Lyutsern"), Zlatko Yunuzoviç ("Verder"), Alessandro Şepf ("Şalke"), Marko Arnautoviç ("Stok Siti"), Marsel Zabitser ("Leypçiq")
Hücumçular: Lukas Hinterzeer ("İnqolştadt"), Rubin Okoti ("Münhen 1860"), Mark Yanko ("Bazel")
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |