Avro-2016: Uels lider oldu, İngiltərə qrup ikincisi - YENİLƏNİB
Bu gün Avro-2016-da B qrupunun son oyunları keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, qrupda yer alan hər 4 komandanın növbəti mərhələyə yüksəlmək şansı var. Bunu isə Rusiya - Uels, Slovakiya - İngiltərə oyunlarında milli komandalar özləri ayır edəcəklər.
Avro-2016, B qrupu
20 iyun, III tur
Rusiya - Uels 0:3
Qollar: Remsi 11, Taylor 20, Beyl 67
Baş hakim: Jonas Eriksson
Yan xətt hakimləri: Matias Klasenius, Daniel Varnmark
Əlavə köməkçi-hakimlər: Stefan Yohanesson, Markus Strömberqsson (hamısı İsveç)
23:00. Tuluza, şəhər stadionu
Slovakiya - İngiltərə 0:0
Baş hakim: Karlos Velasko Karbalyo
Yan xətt hakimləri: Roberto Alonso Fernandes, Xuan Karlos Yuste Ximenes, Xesus Gil Manzano
Əlavə köməkçi-hakim: Karlos del Serro Qrande (hamısı İspaniya)
23:00. Sent-Etyen, "Joffrua Giş"
1. | İngiltərə | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | 4 |
2. | Uels | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 3 |
3. | Slovakiya | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 3 |
4. | Rusiya | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | 1 |
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |