Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
Avropa Liqası
19:00 Ordabası - Şiroki Briyeq Laola1 TV
19:00 Milsami - Fola Eş Laola1 TV
19:00 Pelister - Lex Laola1 TV
19:30 Rabotniçki - Tre Penne Laola1 TV
20:00 Flora Tallin - Domjale Laola1 TV
21:00 Torpedo Kutaisi - Trençin Laola1 TV
21:00 Vadus - Bala Taun Laola1 TV
21:00 İnter - Mladost CBC Sport
21:00 Differdanj - Zirə Myvideo TV
22:00 Sarayevo - Zarya Laola1 TV
22:15 Lyublyana - VPS Laola1 TV
22:30 Zeta - Jelezniçar Laola1 TV
22:30 Vaşaş - Beytar Laola1 TV
22:30 Qoritsa - Şirak Laola1 TV
22:30 Sutyeska - Levski Laola1 TV
22:45 Osiyek - Santa Koloma Laola1 TV
00:00 Linkoln Red İmps - AEK Larnaka Laola1 TV
http://www.laola1.tv/en-int/live-schedule#sthash.4Q62EgAS.dpuf
Avropa çempionatı, U-19
20:00 Almaniya - Bolqarıstan Eurosport
Avropa Liqası
19:00 Ordabası - Şiroki Briyeq Laola1 TV
19:00 Milsami - Fola Eş Laola1 TV
19:00 Pelister - Lex Laola1 TV
19:30 Rabotniçki - Tre Penne Laola1 TV
20:00 Flora Tallin - Domjale Laola1 TV
21:00 Torpedo Kutaisi - Trençin Laola1 TV
21:00 Vadus - Bala Taun Laola1 TV
21:00 İnter - Mladost CBC Sport
21:00 Differdanj - Zirə Myvideo TV
22:00 Sarayevo - Zarya Laola1 TV
22:15 Lyublyana - VPS Laola1 TV
22:30 Zeta - Jelezniçar Laola1 TV
22:30 Vaşaş - Beytar Laola1 TV
22:30 Qoritsa - Şirak Laola1 TV
22:30 Sutyeska - Levski Laola1 TV
22:45 Osiyek - Santa Koloma Laola1 TV
00:00 Linkoln Red İmps - AEK Larnaka Laola1 TV
Avropa çempionatı, U-19
20:00 Almaniya - Bolqarıstan Eurosport
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |