Almaniya millisinin DÇ-2018 üçün ilkin heyəti
Almaniya millisinin baş məşqçisi Yoahim Löv 2018-ci il dünya çempionatı üçün komandanın ilkin heyətini açıqlayıb.
Stadium.Az xəbər verir ki, Bundestimə Manuel Noyerin adı daxil edilsə də, Emre Can, Mario Götze və Şkodran Mustafi siyahıdan kənarda qalıb.
Qapıçılar: Bernd Leno, Manuel Noyer, Mark-Andre ter Şteqen, Kevin Trapp
Müdafiəçilər: Jerom Boatenq, Mattias Qinter, Yonas Hektor, Mats Hummels, Yozua Kimmix, Marvin Plattenhardt, Antonio Rüdiqer, Niklas Züle, Conatan Ta
Yarımmüdafiəçilər: Yulian Brandt, Yulian Draksler, Leon Qoretzka, İlkay Gündoğan, Sami Xedira, Toni Kroos, Mesut Özil, Nils Petersen, Marko Roys, Sebastyan Rudi
Hücumçular: Mario Qomez, Leroy Sane, Timo Verner
Almaniya millisi qrup mərhələsində Meksika, Cənubi Koreya və İsveçrə ilə qarşılaşacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |