İspaniya millisinin DÇ-2018 üçün heyəti
İspaniya millisinin DÇ-2018 üçün heyəti açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, baş məşqçi Xulen Lopeteqinin yekun siyahısında “Çelsi”nin hücumçusu Alvaro Morata yer almayıb. İspaniya millisinin mundial üçün yekun heyəti aşağıdakı kimidi:
Qapıçılar: David de Xea (Mançester Yunayted), Kepa Arrisabalaqa (Atletik), Pepe Reyna (Napoli);
Müdafiəçilər: Daniel Karvahal (Real), Alvaro Odriosola (Real Sosyedad), Serxio Ramos (Real), Naço (Real), Jerar Pike (Barselona), Sezar Aspilikueta (Çelsi), Naço Monreal (Arsenal), Jordi Alba (Barselona);
Yarımmüdafiəçilər: İsko (Real), Marko Asensio (Real), Lukas Vaskes (Real), Serxio Buskets (Barselona), Andres İnyesta (Barselona), Koke (Atletiko), Saul Niqes (Atletiko), Tyaqo Alkantara (Bavariya), David Silva (Mançester Siti);
Hücumçular: Dieqo Koşta (Atletiko), Rodriqo (Valensiya), Yaqo Aspas (Selta)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |