Avropa Liqası: Günün oyunları -YENİLƏNİB
Bu gün Avropa Liqasında pley-off mərhələsinə start veriləcək.
Stadium.az xəbər verir ki, 21 qarşılaşmadan sonra pley-offun ilk oyunları başa çatacaq.
23 avqust
Avropa Liqası
Pley-off mərhələsinin ilk oyunları
20:00. "Torpedo" (Kutaisi, Gürcüstan) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) 0-1
20:00. "Zenit" (Rusiya) - "Mölde" (Norveç) 3-0
20:30. "Trençin" (Slovakiya) - AEK (Larnaka, Kipr) 1-1
21:00. APOEL (Kipr) - "Astana" (Qazaxıstan) 0-1
21:00. "Şerif" (Moldova) - "Qarabağ" (Azərbaycan) 1-0
21:00. "Suduva" (Litva) - "Seltik" (Şotlandiya) 1-1
21:00. "Siqma" (Çexiya) - "Sevilya" (İspaniya) 0-1
21:05. "Sarpsborq" (Norveç) - "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) 3-1
21:15. "Malmö" (İsveç) - "Mityullann" (Danimarka) 2-2
22:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - ÇFR (Kluj, Rumıniya) 2-0
22:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Börnli" (İngiltərə) 3-1
22:00. "Atalanta" (İtaliya) - "Kopenhagen" (Danimarka) 0-0
22:00. "Bazel" (İsveçrə) - "Apollon" (Kipr) 1-1
22:30. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya) 0-2
22:30. "Zarya" (Luqansk, Ukrayna) - "Leyptsiq" (Almaniya) 0-0
22:30. "Genk" (Belçika) - "Bröndbü" (Danimarka) 0-0
22:30. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Styaua" (Rumıniya)
22:30. "Partizan" (Serbiya) - "Beşiktaş" (Türkiyə) 1-1
22:45. "Rusenborq" (Norveç) - "Şkendiya" (Albaniya) 3-1
22:45. "Reyncers" (Danimarka) - "Ufa" (Rusiya) 1-0
22:45. "Gent" (Belçika) - "Bordo" (Fransa) 0-0
Cavab görüşləri avqustun 30-da keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |