Futbolsevərlər ekran başına!
rnrn
Bu gün futbolsevərlər üçün bayram ab-havası olacaq. Belə ki, Dünyanınrnəksər yığmaları bir-birləri ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək. Stadium.az xəbərrnverir ki, sınaq matçları fevralın 8-də start götürüb və fevralın 10-da başarnçatacaq.
rnrnrnrnHəmin oyunların siyahısı və başa çatmış görüşlərin nəticələri ilərnsizi də tanış edirik:
rnrnrnrnrnrn
Yoldaşlıq oyunları
rnrn8 fevral
rnrnKipr – İsveç – 0:2
rnrnFil Dişi Sahili – Malirn– 1:0
rnrnRumıniya – Ukrayna – 2:2 (penaltilərlə 2:4)
rnrnQana – Toqo – 4:1
rnrnPeru – Panama – 1:0
rnrnİrlandiya – Uels – 3:0
rnrnrnrn
9 fevral
rnrn13:00. Tanzaniya – Fələstin
rnrn15:00. San Marinorn– Lixtenşteyn
rnrn16:00. Yunanıstan – Kanada
rnrn17:00. Latviya – Boliviya
rnrn17:30. Makedoniya – Kamerun
rnrn18:00. Andorra – Moldova
rnrn20:00. Ermənistan – Gürcüstan
rnrn20:00. İran – Rusiya
rnrn20:45. Xorvatiya – Çexiya
rnrn22:00. İsrail - Serbiya
rnrn23:00. Albaniya – Sloveniya
rnrn23:00. Estoniarn– Bolqarıstan
rnrn23:15. Danimarka – İngiltərə
rnrn23:15. Lüksemburq – Slovakiya
rnrn23:30. Əlcəzair - Tunis
rnrn23:30. Maltarn– İsveçrə
rnrn23:30. Norveç – Polşa
rnrn23:45. Şotlandiya – Şimali İrlandiya
rnrn00:00. Argentinarn– Portuqaliya
rnrn00:00. Fransa – Braziliya
rnrn00:30. İspaniya – Kolumbiya
rnrnrnrn
10 fevral
rnrn15:00. Malayziya - Honq Konq
rnrn15:00. Nigeriya - Syerra Leone
rnrn15:00. Tanzaniya - Palestine
rnrn17:45. Küveyt – Özbəkistan
rnrn01:30. Venesuela - Kosta Rika
rnrn02:00. Meksika – Bosniya və Herseqovina
rnrn03:30. Hondurasrn– Ekvador
rnrn05:00. El Salvador – Haiti
rnrnrnrn
Xəyal Azəroğlu
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |