Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
6 mart
İngiltərə, Premyer Liqa
16:30 Bernli – Arsenal (İdman TV)
18:00 Şeffild Yunayted – Sauthempton (İdman TV)
21:30 Aston Villa – Vulverhempton (İdman TV)
00:00 Brayton – Lester (İdman TV)
Türkiyə, Super Liqa
17:00 Dənizlispor – Yeni Malatyaspor (beiN Sports 1)
20:00 Beşiktaş – Qaziantep (beiN Sports 1)
İspaniya, La Liqa
17:00 Valyadolid – Xetafe (Futbol 1)
19:15 Elçe – Sevilya (CBC Sport, Futbol 1)
21:30 Kadis – Eybar (CBC Sport, Futbol 1)
00:00 Osasuna – Barselona (Futbol 1)
Rusiya, Premyer Liqa
17:30 Rotor – Ximki (Match! Premier)
20:00 Rostov – Soçi (Match! Premier)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Borussiya M – Bayer (Futbol 3)
18:30 Frayburq – Leyptsiq (Futbol 2)
21:30 Bavariya – Borussiya D (Futbol 3)
İtaliya, A Seriyası
21:00 Udineze – Sassuolo (Futbol 2)
23:45 Yuventus – Latsio (CBC Sport, Futbol 2)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |