Avroliqada III mərhələnin cütlükləri müəyyənləşdi
Avroliqada III mərhələnin cütlükləri müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, Azərcaycan klublarının həsrət qaldığı bu mərhələnin ilk oyunları avqustun 2-də, cavab görüşləri isə bir həftə sonra baş tutacaq.
“AIK”
(İsveç) - "Lex" (Polşa)
"Asteras"
(Yunanıstan) - "Maritimu" (Portulaqiya)
"Atletik"
(İspaniya) - "Slaven" (Xorvatiya)
"Anji"
(Rusiya) – “Vitess” (Hollandiya)
"Rapid"
(Rumıniya) - "Heerenven" (Hollandiya)
"Rux"
(Polşa) - "Viktoriya" (Çexiya)
"Horsens"
(Danimarka) - "Elfsborq" (İsveç)
APOEL (Kipr)
- "Olesunds" (Norveç)
"İnter"
(İtaliya) - "Hayduk" (Xorvatiya)
"Voyvodina"
(Serbiya) - "Rapid" (Avstriya)
"Genk"
(Belçika) - "Aktobe" (Qazaxıstan)
"Tromso"
(Norveç) - "Metallurq" (Ukrayna)
"Tvente"
(Hollandiya) - "Mlada Boleslav" (Çexiya)
"Bney
Yehuda" (İsrail) - PAOK (Yunanıstan)
"Dila"
(Gürcüstan) - "Anortosis" (Kipr)
“Videoton"
(Macarıstan) - "Gent" (Belçika)
"Əskişəhirspor"
(Türkiyə) - "Marsel" (Fransa)
"Srvena
Zvezda" (Serbiya) - "Omoniya" (Kipr)
"Sarayevo"
(Bosnia və Hersoqovina) - "Zeta" (Çernoqoriya)
"Admira"
(Avstriya) - "Sparta" (Çexiya)
"Kalmar"
(İsveç) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)
"Dandi
Yunayted" (Şotlandiya) - "Dinamo" (Moskva, Rusiya)
"Arsenal"
(Ukrayna) - "Mura" (Sloveniya)
"Bursaspor"
(Türkiyə) - "Makkabi" (Netanya, İsrail)
"Styaua"
(Rumıniya) - "Spartak" (Slovakiya)
"Qomel"
(Belarus) - "Liverpul" (İngiltərə)
"Rid"
(Avstriya) - "Legiya" (Polşa)
"Sent
Patrick's" (İrlandiya) - "Hannover" (Almaniya)
"Servett"
(İsveçrə) - "Rusenburq" (Norveç)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |