Milli komandamızın heyəti açıqlandı
Avqustun 15-də, saat 20:00-da, AFFA Futbol Mərkəzindəki "Dalğa Arena"da estoniyalı həmyaşıdları ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək 21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının heyəti açıqlanıb. Stadium.az AFFA-nın rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, baş məşqçi Benhard Lippert 22 futbolçuya dəvət göndərib.
Mirhüseyn Seyidov - "Neftçi"
Eşqin Quliyev - "Neftçi"
Araz Abdullayev - "Neftçi"
Elvin Yunuszadə - "Neftçi"
Cavid İmamverdiyev - "Neftçi"
Tərlan Quliyev - "Neftçi"
Emin Mehtiyev - "Neftçi"
Səlahət Ağayev - "Sumqayıt"
Murad Ağayev - "Sumqayıt"
Orxan Həsənov - AZAL
Ruslan Tağızadə - AZAL
Cavid Tağıyev - AZAL
Elnur Abdulov - "Qarabağ"
Tural İsgəndərov - "Qarabağ"
Osman Umarov - "Qarabağ"
Qara Qarayev - "Qarabağ"
Abdulla Abasiyev - "İnter"
Orxan Sadıqlı - "Xəzər Lənkəran"
Urfan Abbasov - "Qəbələ"
Rəhman Hacıyev- "Bakı"
Amit Quluzadə - "Rəvan"
Bədavi Hüseynov - "Anji" (Rusiya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |