Millimiz ilk oyunda Latviya ilə qarşılaşacaq
Xəbər verdiyimiz kimi, avqustun 21-dən 26-a qədər
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması Litvanın Palanqa şəhərində
təşkil olunmuş ənənəvi beynəlxalq turnirdə iştirak edəcək. Stadium.az AFFA-nın
rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, millimiz “B” qrupunda Latviya
və Belarusla mübarizə aparacaq. Turnirin təqvimi isə aşağıdakı kimidir:
Palanqa turnirinin təqvimi:
A qrupu: Litva, Gürcüstan, Almaniya Region Yığması
B
qrupu: Latviya, AZƏRBAYCAN,
Belarus
21 avqust
15:30.
Latviya - AZƏRBAYCAN
17:15. Açılış mərasimi
18:00. Gürcüstan - Litva
23 avqust
15:30.
Belarus - Latviya
18:00.
Litva - Almaniya Region Yığması
25 avqust
15:30.
AZƏRBAYCAN - Belarus
18:00. Almaniya Region Yığması - Gürcüstan
26 avqust
11:00. A3 - B3
13:00. A2 - B2
15:00. Final
16:45. Bağlanış mərasimi
Qeyd: Oyunların başlanma saatı yerli vaxtla göstərilib
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |