Avroliqada play-offun ilk oyunlarına yekun vuruldu YENİLƏNİB
Dünən Avroliqada play-off mərhələsinə start verilib. Stadium.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə yalnız 1 qarşılaşma baş tutub. “Ştudqart” öz meydanında Moskva “Dinamo”sunu qəbul edib. Digər görüşlər isə bu gün keçirilib.
23 avqust
“Anji” (Rusiya) - “AZ Alkmaar” (Hollandiya) 1:0
Qol: Traore 51
“Tromse” (Norveç) - “Partizan” (Serbiya) 3:2
Qollar: Prijoviç 38, Bjorck 76, Mbodji 81 - Markoviç 44, Mitroviç 83
“Ekranas” (Litva) - “Styaua” (Rumıniya) 0:2
Qollar: Martinoviç: 35, Popa 76
“Slovan” (Çexiya) - “Dnepr” (Ukrayna) 2:2
Qollar: Breznanik 62, Vacha 90 (p) - Konoplyanka 43, Matheus 49
AİK (İsveç) - ÇSKA (Moskva, Rusiya) 0:1
Qol: Honda 61
“Legiya” (Polşa) - “Rosenborq” (Norveç) 1:1
Qollar: Kosecki 42 - Dockal 80
“Atromitos” (Yunanıstan) - “Nyukasl” (İngiltərə) 1:1
Qollar: Epstein 23 - Taylor 45+2
“Mölde” (Norveç) - “Herenveen” (Hollandiya) 2:0
Qollar: Eikrem 31, Mostrom 90
“Şerif” (Moldova) - “Marsel” (Fransa) 1:2
Qollar: Pajoviç 27 - Jordan Ayev 18, Gignac 54
“Bursaspor” (Türkiyə) - “Tvente” (Hollandiya) 3:1
Qollar: Batalla 40; 83, Şestak 54 - Şadlı 31
“Dinamo” (Buxarest, Rumıniya) - “Metallist” (Ukrayna) 0:2
Qollar: Cleyton Havyer 10, Cristaldo 57
“Lütsern” (İsveçrə) - “Genk” (Belçika) 2:1
Qollar: Rangelov 6, Vinter 72 - Vossen 12
“Trabzonspor” (Türkiyə) - “Videoton” (Macarıstan) 0:0
“Düdelanj” (Lüksemburq) - “Hapoel” (Təl-Əviv, İsrail) 1:3
Qollar: Joachim 21 - Caillet 4 (öz qapısına), Ben Haim 19, Cohen 26
“Feyenoord” (Hollandiya) - “Sparta” (Çexiya) 2:2
Qollar: Nelom 60, Achahbar 90+3 - Kadlec 23; 26
“Myüdlənd” (Danimarka) - “Yanq Boyz” (İsveçrə) 0:3
Qollar: Bobadila 42, Farnerud 82, Costanzo 90+3
“Debretsen” (Macarıstan) - “Brügge” (Belçika) 0:3
Qollar: Blondel 58, Refaelov 77, Bacca 90+1
“Lokeren” (Belçika) - “Viktoriya” (Çexiya) 2:1
Qollar: Harbaoui 10, Maric 90+4 (p) - Bakos 29
PAOK (Yunanıstan) - “Rapid” (Vyana, Avstriya) 2:1
Qollar: Athanasiaidis 69, Katsikas 83 - Alar 25
“Vasluy” (Rumıniya) - “İnter” (İtaliya) 0:2
Qollar: Kambiasso 23, Palacio 73
“Harts” (Şotlandiya) - “Liverpul” (İngiltərə) 0:1
Qol: Vebster 78 (öz qapısına)
“Şlask” (Polşa) - “Hannover” (Almaniya) 3:5
Qollar: Jodloviec 34, Patejuk 54, Kazmierczak 61 - Andreasen 7; 82, Schlaudraff 25, Stindl 40, Schmiedebach 85
“Motervell” (Şotlandiya) - “Levante” (İspaniya) 0:2
Qollar: Juanlu Gomez 42, El Zhar 62
“Srvena Zvezda” (Serbiya) - “Bordo” (Fransa) 0:0
“Atletik” (İspaniya) - HİK (Finlandiya) 6:0
Qollar: Aduriz 25; 51, Susaeta 31; 57, İnigo Perez 43, İraola 85
“Maritimu” (Portuqaliya) - “Dila” (Gürcüstan) 1:0
Qol: Fidelis 64
“Orsens” (Danimarka) - “Sportinq” (Portuqaliya) 1:1
Qollar: Spelman 15 - Carrillo 79
“Mura” (Sloveniya) - “Latsio” (İtaliya) 0:2
Qollar: Hernanes 31, Kloze 58
“Zeta” (Çernoqoriya) - PSV (Hollandiya) 0:5
Qollar: Toivonen 2, Matavz 74, Strootman 78, Lens 83, Van Bommel 90
22 avqust
“Ştudqart” (Almaniya) - “Dinamo” (Moskva, Rusiya) 2:0
Qollar: İbişeviç 71; 90+1
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |