"Qarabağ" - "Bakı" oyunu qadın hakimlərə tapşırıldı
Əvəzedici heyətlərin çempionatında IX turun oyunlarına təyinatlar açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
19 oktyabr (cümə)
“Turan” – AZAL
Hakimlər: Tağı Məmmədov, Fuad Mehrəliyev, Qəzənfər Abbasov, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Rafiq Məmmədov
Tovuz şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
“Qarabağ” – “Bakı”
Hakimlər: Venera Kahriç, Yuliya Qurbanova, Maya Nəbiyeva, Tamilla Nəbiyeva
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
T.İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu, 16:00
20 oktyabr (şənbə)
“Sumqayıt” – “Rəvan”
Hakimlər: Xəlil Hüseynli, Vüsal Qənbərov, Əli Cəbrayılov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Eldar Qasımov
Şağan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
“Xəzər Lənkəran” – “Qəbələ”
Hakimlər: Səbayel Qurbanova, Vüqar Bayramov, Ülviyyə Mustafayeva, Anar Heydərov
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
Lənkəran şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 16:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |