İngiltərə Liqa Kubokunda ilk 1/4 finalçılar müəyyənləşib
Dünən İngiltərə Liqa kubokunda 1/8 final mərhələsinə start verilib. Stadium.az xəbər verir ki, ilk oyun günündə 5 1/4 finalçı müəyyənləşib. 1/8 final mərhələsinin daha 3 oyunu bu gün və sabah keçiriləcək.
"SANDERLEND"
- "MİDLSBRO" 0:1
Qol: Makdonald 39
"SUİNDON"
- "ASTON VİLLA" 2:3
Qollar: Stori 78; 81 - Benteke 30; 90, Aqbonlaxor 39
"UİQAN"
- "BREDFORD" 0:0 pen.2:4
"LİDS" - "SAUTGEMPTON" 3:0
Qollar: Tondj 35, Diuf 88, Bekkio 90 (p)
"RİDİNQ"
- "ARSENAL" 5:7
Qollar: Roberts 12, Koselini 19 (avtoqol), Leydjertvud 20,
Hant 37, Poqrebnyak 115 - Uolkot 45; 90; 120, Jiru 64, Koselini 89, Şamax 103;
120
Bu gün "Norviç" - "Tottenhem",
"Çelsi" - "Mançestr Yunayted", sabah isə "Liverpul" - "Suonsi"
görüşləri keçiriləcək.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |