"Malaqa", "Atletiko" və "Real" qələbə qazandı
İspaniya kubokunda 1/16 final mərhələsinin ilk oyunları çərçivəsində növbəti oyunları keçirilib. Stadium.az xəbər verir ki, dünən baş tutan qarşılaşmalarda "Malaqa", "Atletiko" və "Real" qalib gəliblər.
Qeyd edək ki, bu mərhələnin qalan 8 oyunu bu gün
keçiriləcək.
30
oktyabr
"LAGOSTERA"
- "VALENSİYA" 0:2
Qollar:
Jonas
45, Valdes 68
"ALAVES"
- "BARSELONA" 0:3
Qollar:
Vilya
40, İnyesta 51, Fabreqas 88
31
oktyabr
"KASERENO"
- "MALAQA" 3:4
Qollar:
Jaraiz 36, Makias 42, Esteve 87 - Onyevu 2, Kruz 20; 74, Duda 59(pen)
"SARAQOZA"
- "QRANADA" 1:0
Qol:
Aranda
79
"ALMERİYA"
- "SELTA VİQO" 2:0
Qollar:
Zonqo
24, Molinero 86
"JAEN"
- "ATLETIKO" 0:3
Qollar:
Kosta 28(pen), Adrian 62, Qarsiya 90
"LAS
PALMAS" - "RAYO VALYEKANO" 1:0
Qol:
Bifouma 21
"ALKOYANO"
- "REAL" 1:4
Qollar:
Lara
77 - Benzema 21; 88, Kaka 35, Rodrigez 67
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |