XII turun təyinatları bəlli oldu
Əvəzedici heyətlərin çempionatında XII turun oyunlarının idarə edəcək hakimlər müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
02 noyabr (cümə)
“Kəpəz” – “Bakı”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Hüseyn İmanov, Təhmasib İsmayılov, Namiq Süleymanov
Hakim-inspektor: Nazim Əliyev
Gəncə şəhər stadionu, 13:00
“Qəbələ” – “Neftçi”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Elşən Məmmədov, Yusif Hüseynov
Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov
Qəbələ şəhər stadionu, 14:00
03 noyabr (şənbə)
“Sumqayıt” – “İnter”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Nəsibov, Ruslan Quliyev, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
“Şəfa” stadionu, 14:00
“Qarabağ” – AZAL
Hakimlər: Camaləddin Hacıyev, Vüsal Qənbərov, Elnur Ağayev, Fuad Rəsulzadə
Hakim-inspektor: Rafiq Məmmədov
T.İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu, 14:00
“Xəzər Lənkəran” – “Rəvan”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Rəşad Abbasov, Taleh Məmmədov
Hakim-inspektor: Aydın Gözəlov
Lənkəran şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Ramil Namazov, Rauf Məmmədov, Əli Əliyev
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Tovuz şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |