VIII turun oyunlarını idarə edəcək hakimlər müəyyənləşdi
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda VIII turun oyunlarını idarə edəcək hakimlər müəyyənləşib. Stadium.az xəbər verir ki. təyinatlar aşağıdakı kimidir:
03 noyabr (şənbə)
“Şahdağ” - MOİK
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Cavanşir Yusifov, Elxan Əsgərzadə, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
Ş.Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
“Neftçala” - “Qala”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Aleksandr Musatkin, Roman Vasilyev, Mahir Məmmədov
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
N.Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
“Şuşa” - “Lokomotiv”
Hakimlər: Fuad Həsənov, Elvin Ağayev, Əli Cəbrayılov, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Rövşən Əhmədov
“Şəfa” stadionu, 4-cü meydança
“Qaradağ Lökbatan” - “Bakılı”
Hakimlər: Ceyhun Haşımov, Mirzə Fərzəliyev, Vüqar Bayramov, Müslüm Mövludov
Hakim-inspektor: Novil İsmayılov
Lökbatan qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
04 noyabr (bazar)
“Göyəzən” - “Energetik”
Hakimlər: Tahir Əhmədov, Azad Hüseynov, Əli Məmmədov, Anar Heydərov
Hakim-inspektor: Vahid Quliyev
Qazax şəhər stadionu
“Şəmkir” - “Ağsu”
Hakimlər: Elnur Muradov, Həsən Babayev, Mahir Alferinov, Qorxmaz Eldarov
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
Bütün oyunlar saat 14:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |