"Qarabağ" - "Kəpəz" və "Sumqayıt" - "Qəbələ" oyunlarında qadın hakimlər
Əvəzedici heyətlərin çempionatında XVI turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.az PFL-in rəsmi internet saytına istinadən xəbər verir ki, təyinarlar aşağıdakı kimidir:
6 dekabr (cümə axşamı)
“Qarabağ” – “Kəpəz”
Hakimlər: Səbayel Qurbanova, Maya Nəbiyeva, Yuliya Qurbanova, Şahin İsayev
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
T.İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu, 14:00
7 dekabr (cümə)
“Sumqayıt” – “Qəbələ”
Hakimlər: Venera Kahriç, Ülviyyə Mustafayeva, Gülyana Güvəndiyeva, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Şakir Əmrahvov
M.Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu, 14:00
8 dekabr (şənbə)
“İnter” – AZAL
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Ruslan Nəsibov, Səbuhi Əmrahov, Müslüm Mövludov
Hakim-inspektor: Sahib Əliyev
“Şəfa” stadionu, 13:00
9 dekabr (bazar)
“Neftçi” – “Rəvan”
Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Elxan Əsgərzadə, Rasim Əhmədov, Kənan Məlikov
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
Zirə qəsəbə Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
“Simurq” – “Xəzər Lənkəran”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Elşən Məmmədov, İftixar Qəniyev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Zaqatala şəhər stadionu, 14:00
“Turan” – “Bakı”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Rəşad Abbasov, Əli Əliyev
Hakim-inspektor: Rafiq Məmmədov
Tovuz şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 14:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |