Əvəzedici heyətlər, 22-ci turun təyinatları bəlli oldu
Əvəzedici heyətlərin ölkə birinciliyində 22-ci turun oyunlarına təyinatlar açıqlanmışdır:
02 mart (şənbə)
“Qarabağ” – “İnter”
Hakimlər: Ömər Paşayev, Mehman Mahmudov, Roman Vasilyev, EtibarHəsənov
Hakim-inspektor: Şamil Useynov
T.İsmayılov adına Suraxanı qəsəbə stadionu, 15:00
“Kəpəz” – “Simurq”
Hakimlər: Namiq Bəkirov, Samir Hacıyev, Ruslan Quliyev, Səbuhi Soltanov
Hakim-inspektor: Əvəz Şıxıyev
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
“Bakı” – “Rəvan”
Hakimlər: Xəlil Hüseynli, Maqsud Şıxəliyev, Rasim Əhmədov, İlqar Zeynalov
Hakim-inspektor: İrina İsgəndərova
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, ehtiyat meydança, 15:00
“Xəzər Lənkəran” – “Sumqayıt”
Hakimlər: Elgün Hüseynov, Vüsal Qənbərov, Müslüm Əliyev, Rəşad Aydınov
Hakim-inspektor: Rəhman Tağıyev
Lənkəran şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu, 15:00
“Turan” – “Neftçi”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Hüseyn İmanov, Elman Kərimov, Elxan Müslümov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Zirə qəsəbə İdman Kompleksinin stadionu, 13:00
AZAL – “Qəbələ”
Hakimlər: Yusif Hüseynov, Munis Abdullayev, Coşqun Həsənov, Xəlil Xəlilov
Hakim-inspektor: Əlibala Ələsgərov
AZAL Arena stadionu, 13:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |