"Qarabağ" üçüncü mərhələyə yüksəldi YENİLƏNİB
Bu gün Avroliqanın II təsnifat mərhələsində cavab oyunları keçiriləcək. Stadium.az xəbər verir ki, ölkəmizi bu turnirdə təmsil edən "Qarabağ" səfərdə "Piast"ın qonağı olacaq. İlk oyunda öz meydanında Polşa təmsilçisi üzərində 2:1 hesablı qələbə qazanan Ağdam klubu sərfəli nəticə qazanmaqla mərhələ adlamağa çalışacaq.
""Piast" (Polşa) - "Qarabağ" (Azərbaycan) 2:2 (Əlavə vaxtda)
Qollar: Mateuş Matras 29, Marçin Robak 36 - Leroy Corc 8, Kapolonqo 108
"Municipal Stadium in Gliwice"
Hakimlər: Stanislav Todorov, Veselin Dobriyanov, Martin Dimitrov, Georgi Yordanov (Hakimlər briqadası Bolqarıstandandır)
"Piast": 29. Yakub Şumski, 3. Çaba Horvat, 4. Mateuş Matras, 14. Adrian Klepçinski, 23. Kristof Krol, 25. Damian Zbozien, 17. Tomaş Podqorski (k), 18. Matey İzvolt, 20. Lukaş Hanzel, 11. Marçin Robak, 22. Ruben Jurado
Ehtiyat oyunçular: 1. Yakub Şmatula, 5. Yan Polak, 10. Kamil Vilçek, 27. Artis Lazdinş, 9. Radoslav Muravski, 13. Tomaş Doçekal, 16. Pavol Çiçman
"Qarabağ": 89. Miro Varvodiç, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev, 14. Rəşad Sadıqov (k), 24. Admir Teli, 25. Ansi Aqolli, 9. Reynaldo, 16. Leroy Corc, 20. Riçard Almeyda, 11. Nikolas Gelaşvili, 17. Vüqar Nadirov
Ehtiyat oyunçular: 1. Fərhad Vəliyev, 55. Bədavi Hüseynov, 7. Namiq Yusifov, 10. Muarem Muarem, 18. İlqar Qurbanov, 6. Hacı Əhmədov, 88. İlrix Kapolonqo
|
||||||
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |