Avroliqada III mərhələnin iştirakçıları müəyyənləşdi YENİLƏNİB
Bu gün keçiriləcək oyunlarla Avroliqada II təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq. Stadum.az xəbər verir ki, "Qarabağ", "İnter" və "Xəzər Lənkəran"ın iştirakları ilə baş tutacaq matçlardan əlavə daha 37 oyun keçiriləcək.
"Trençin" (Slovakiya) - "Göteborq" (İsveç) 2:1
İlk oyun - 0:0
"Milsami" (Moldova) - "Şaxtyor" (Belarus) 1:1 pen-4:2
İlk oyun - 1:1
"Rubin" (Rusiya) - "Yaqodina" (Serbiya) 1:0
İlk oyun - 3:2
"Rudar" (Çernoqoriya) - "Şlask" (Polşa) 2:2
İlk oyun - 0:4
"Jlina" (Slovakiya) - "Olimpiya" (Sloveniya) 2:0
İlk oyun - 1:3
"Turnovo" (Makedoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya) 1:1
İlk oyun - 1:2
"Şturm" (Avstriya) - "Breidablik" (İslandiya) 0:1
İlk oyun - 0:0
"Çikura" (Gürcüstan) - "Tün" (İsveçrə) 1:3
İlk oyun - 0:2
"Aktobe" (Qazaxıstan) - "Hodd" (Norveç) 2:0
İlk oyun - 0:1
"Minsk" (Belarus) - "Valletta" (Malta) 2:0
İlk oyun - 1:1
"Jeness" (Lüksemburq) - "Ventspils" (Latviya) 1:4
İlk oyun - 0:1
"Pünik" (Ermənistan) - "Jalgiris" (Litva) 1:1
İlk oyun - 0:2
"Haken" (İsveç) - "Sparta" (Çexiya) 1:0
İlk oyun - 2:2
"Gefle" (İsveç) - "Anortosis" (Kipr) 4:0
İlk oyun - 0:3
"Hapoel" (Təl Əviv, İsrail) - "Beroe" (Bolqarıstan) 2:2
4:1
"Omoniya" (Kipr) - "Astra" (Rumıniya) 1:2
İlk oyun - 1:1
"Panduriya"(Rumıniya) - "Levadiya" (Estoniya) 4:0
İlk oyun - 0:)
"Slovan" (Çexiya) - "Skonto" (Latviya) 1:0
İlk oyun - 1:2
"Daçiya" (Moldova) - "Çernomorets" (Ukrayna) 2:1
İlk oyun - 0:2
"Botev" (Bolqarıstan) - "Jrinjski" (Bosniya) 2:0
İlk oyun - 1:1
"Utrext" (Hollandiya) - "Differanj" (Lüksemburq) 3:3
İlk oyun - 1:2
"Senitsa" (Slovakiya) - "Mladost" (Çernoqoriya) 0:1
İlk oyun - 2:2
"Lokomotiv" (Xorvatiya) - "Dinamo" (Minsk, Belarus) 2:3
İlk oyun - 2:1
"Prestatyn Taun" (Uels) - "Riyeka" (Xorvatiya) 0:3
İlk oyun - 0:5
"Vikinqur" (Farer adaları) - "Petrolul" (Rumıniya) 0:4
İlk oyun - 0:3
"Olborq" (Danimarka) - "Dila" (Gürcüstan) 0:0
İlk oyun - 0:3
"Honved" (Macarıstan) - "Voyvodina" (Serbiya) 1:3
İlk oyun - 0:2
"Debrtsen" (Macarıstan) - "Stromsqodset" (Norveç) 0:3
İlk oyun - 2:2
İBV (İslandiya) - "Srvena Zvezda" (Serbiya) 0:0
İlk oyun - 0:2
"Şiroki Briyeq" (Bosniya) - "İrtış" (Qazaxıstan) 2:0
İlk oyun - 2:3
"Standard" (Belçika) - "Reykyavik" (İslandiya) 3:1
İlk oyun - 3:1
"Derri Siti" (İrlandiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə) 0:3
İlk oyun - 2:4
"Hibernian" (Şotlandiya) - "Malmö" (İsveç) 0:7
İlk oyun - 0:2
"Lex" (Polşa) - "Honka" (Finlandiya) 2:1
İlk oyun - 3:1
"Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Ksanti" (Yunanıstan) 1:1 (Əlavə vaxtda)
İlk oyun - 1:0
"St.Conston "(Şotlandiya) - "Rusenborq" (Norveç) 1:1
İlk oyun - 1:0
Sarayevo" (Bosniya) - "Kukesi" (Albaniya) 0:0
İlk oyun - 2:3
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |