"Slima"nın futbolçuları yenidən Azərbaycana gəlir
Avqustun
14-də millimizlə yoldaşlıq görüşü keçirəcək Malta yığmasının heyəti açıqlanıb. Stadium.az
xəbər verir ki, baş məşqçi Pyetro Qedin Bakıdakı qarşılaşma üçün 25 futbolçuya
dəvət göndərib.
Qapıçılar: Henri Bonello, Qlenn Zammit (hər ikisi “Slima”),
Justin Haber (Birkirkara), Nikki Vella (Tarxien)
Müdafiəçilər: Yakob Borq, Justin Qrioli (hər ikisi “Balzan”),
Conatan Karuana, Lük Dimeş, Stiv Borq (hamısı “Valletta”), Rayan Kamilleri,
Kleyton Failla (hər ikisi “Hibetnians”), Klifford Qatt Baldaçino, Aleks Muskat
(hər ikisi “Slima”)
Yarımmüdafiəçilər: Şon Bajada, Rayan Feneç, Roderik Briffa (hamısı
“Valletta”), Endryu Kohen (Hibernians), Pol Feneç, Edvard Herrera, Roven
Muskat, Qaret Skiberras (hamısı “Birkirkara”), Con Mintoff, Mark Scerri (hər
ikisi “Slima”)
Hücumçular: Daniel Boqdanovic (“Floriana”), Mihael Mifsud
(klubsuz).
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |