Turun mərkəzi oyunu Əliyar Ağayevə tapşırıldı
Premyer Liqada 2-ci turun oyunlarına təyinatlar açıqlanıb:
10 avqust (şənbə)
“Rəvan” - “Neftçi”
Hakimlər: Ramil Diniyev, Rahil Ramazanov, Elşən Acalov, Ramil
Əhmədov
Bayıl
Arena stadionu, 21:00
AZAL - “Bakı”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Munis Abdullayev, Yaşar Abbasov, Ömər Paşayev
Əlavə köməkçi hakimlər: Elvin Əsgərov, Orxan Məmmədov
AZAL
Arena stadionu, 19:00
11 avqust (bazar)
“Xəzər Lənkəran” – “Simurq”
Hakimlər: Fariz Yusifov, Elman Musayev, Azər Əsgərov,
Feyzulla Feyzullayev
Lənkəran
şəhər stadionu, 20:00
“Qəbələ” - “İnter”
Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Vaqif Musayev,
İnqilab Məmmədov
Əlavə köməkçi hakimlər: Rauf Cabbarov, Rəhim Həsənov
Qəbələ şəhər
stadionu, 18:00
“Qarabağ” - “Sumqayıt”
Hakimlər: Vüsal Əliyev, Cavanşir Yusifov, İsgəndər Əliyev, Sərxan
İsmayılov
T.Bəhramov
adına Respublika stadionu, 20:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |