Millimizin İsraillə oyun üçün heyəti açıqlandı
21 yaşadək futbolçulardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının seçmə mərhələsi çərçivəsində sentyabrın 8-də, Bakı vaxtı ilə saat 21:00-da, Netanya şəhərindəki eyniadlı stadionda İsrail - Azərbaycan oyunu keçiriləcək. Bu qarşılaşma üçün yığmamızın heyətinə dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Mirhüseyn Seyidov - Neftçi
Elvin Yunuszadə - Neftçi
Tərlan Quliyev - Neftçi
Emin Mehtiyev - Neftçi
Emil Balayev - Neftçi
Elşən Abdullayev - Sumqayıt
Slavik Alxasov - Sumqayıt
Kərim Diniyev - Sumqayıt
Amit Quluzadə - Qəbələ
Urfan Abbasov - Qəbələ
Namik Ələskərov - Bakı
Şəhriyar Əliyev - Bakı
Orxan Sadıqlı - Xəzər Lənkəran
Ağabala Ramazanov - Xəzər Lənkəran
Ruslan Tağızadə - AZAL
Hacı Əhmədov - Qarabağ
Rəşad Eyyubov - Simurq
Abdulla Abasiyev - İnter
Bayram Budaqov - Dnepr (Ukrayna)
Fatih Şanlı - Yimpaş Yozgatspor (Türkiyə)
Andrey Popoviç - Tavşanlı Linyitspor (Türkiyə)
Tuğrul Erat - Fortuna Dusseldorf (Almaniya)
Taşkın İlter - Eintracht Braunschweig (Almaniya)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |