I Divizion: yeni mövsümün TƏQVIMI
Azərbaycan I Divizionu
TƏQVİM
2013-cü il
Birinci dövrə
I tur, 13 sentyabr (cümə)
1. “Energetik” (Mingəçevir) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
14 sentyabr (şənbə)
2. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Göyəzən” (Qazax)
3. “Şuşa” (Şuşa) – “Şahdağ” (Qusar)
15 sentyabr (bazar)
4. “Neftçala” (Neftçala) – “Karvan” (Yevlax)
5. “Ağsu” (Ağsu) – “Kəpəz” (Gəncə)
6. MOİK (Bakı) – “Bakılı” (Bakı)
7. “Turan - T” (Tovuz) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
16 sentyabr (bazar ertəsi)
8. “Şəmkir” – “Mil - Muğan” (İmişli)
II tur, 20 sentyabr (cümə)
9. “Kəpəz” (Gəncə) – “Neftçala” (Neftçala)
21 sentyabr (şənbə)
10. “Bakılı” (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
11. “Şahdağ” (Qusar) – “Energetik” (Mingəçevir)
12. “Göyəzən” (Qazax) – “Turan - T” (Tovuz)
13. MOİK (Bakı) – “Mil - Muğan” (İmişli)
22 sentyabr (bazar)
14. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Ağsu” (Ağsu)
15. “Karvan” (Yevlax) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
16. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Şəmkir” (Şəmkir)
III tur, 27 sentyabr (cümə)
17. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Göyəzən” (Qazax)
18. “Energetik” (Mingəçevir) – “Bakılı” (Bakı)
28 sentyabr (şənbə)
19. “Turan - T” (Tovuz) – “Karvan” (Yevlax)
20. “Neftçala” (Neftçala) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
21. “Şuşa” (Şuşa) – MOİK (Bakı)
29 sentyabr (bazar)
22. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Kəpəz” (Gəncə)
23. “Ağsu” (Ağsu) – “Şahdağ” (Qusar)
24. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
IV tur, 04 oktyabr (cümə)
25. MOİK (Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
26. “Şahdağ” (Qusar) – “Neftçala” (Neftçala)
05 oktyabr (şənbə)
27. “Kəpəz” (Gəncə) – “Turan - T” (Tovuz)
28. “Karvan” (Yevlax) – “Şəmkir” (Şəmkir)
29. “Şuşa” (Şuşa) – “Mil - Muğan” (İmişli)
06 oktyabr (bazar)
30. “Bakılı” (Bakı) – “Ağsu” (Ağsu)
31. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
32. “Göyəzən” (Qazax) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
V tur, 11 oktyabr (cümə)
33. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Kəpəz” (Gəncə)
34. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şuşa” (Şuşa)
12 oktyabr (şənbə)
35. “Turan - T” (Tovuz) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
36. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şahdağ” (Qusar)
37. “Neftçala” (Neftçala) – “Bakılı” (Bakı)
13 oktyabr (bazar)
38. “Ağsu” (Ağsu) – MOİK (Bakı)
39. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Karvan” (Yevlax)
40. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Göyəzən” (Qazax)
VI tur, 18 oktyabr (cümə)
41. “Şahdağ” (Qusar) – “Turan - T” (Tovuz)
42. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şəmkir” (Şəmkir)
43. “Energetik” (Mingəçevir) – “Mil - Muğan” (İmişli)
19 oktyabr (şənbə)
44. “Şuşa” (Şuşa) – “Ağsu” (Ağsu)
45. “Karvan” (Yevlax) – “Göyəzən” (Qazax)
20 oktyabr (bazar)
46. MOİK(Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
47. “Bakılı” (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
48. “Kəpəz” (Gəncə) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
23 oktyabr (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/16 final
VII tur, 26 oktyabr (şənbə)
49. “Göyəzən” (Qazax) – “Kəpəz” (Gəncə)
50. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – MOİK (Bakı)
51. “Neftçala” (Neftçala) – “Şuşa” (Şuşa)
52. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Karvan” (Yevlax)
27 oktyabr (bazar)
53. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
54. “Turan - T” (Tovuz) – “Bakılı” (Bakı)
55. “Ağsu” (Ağsu) – “Energetik” (Mingəçevir)
28 oktyabr (bazar ertəsi)
56. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Şahdağ” (Qusar)
VIII tur, 01 noyabr (cümə)
57. “Energetik” (Mingəçevir) – “Neftçala” (Neftçala)
02 noyabr (şənbə)
58. “Şuşa” (Şuşa) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
59. MOİK (Bakı) – “Turan - T” (Tovuz)
60. “Kəpəz” (Gəncə) – “Karvan” (Yevlax)
03 noyabr (bazar)
61. “Bakılı” (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
62. “Şahdağ” (Qusar) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
63. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Göyəzən” (Qazax)
64. “Ağsu” (Ağsu) – “Mil - Muğan” (İmişli)
IX tur, 08 noyabr (cümə)
65. “Şəmkir” (Şəmkir) – MOİK (Bakı)
66. “Neftçala” (Neftçala) – “Ağsu” (Ağsu)
09 noyabr (şənbə)
67. “Turan - T” (Tovuz) – “Şuşa” (Şuşa)
68. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Energetik” (Mingəçevir)
69. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Kəpəz” (Gəncə)
10 noyabr (bazar)
70. “Karvan” (Yevlax) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
71. “Göyəzən” (Qazax) – “Şahdağ” (Qusar)
72. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Bakılı” (Bakı)
X tur, 15 noyabr (cümə)
73. “Energetik” (Mingəçevir) – “Turan - T” (Tovuz)
16 noyabr (şənbə)
74. “Şuşa” (Şuşa) – “Şəmkir” (Şəmkir)
75. “Şahdağ” (Qusar) – “Karvan” (Yevlax)
76. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Kəpəz” (Gəncə)
77. “Neftçala” (Neftçala) – “Mil - Muğan” (İmişli)
17 noyabr (bazar)
78. “Ağsu” (Ağsu) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
79. MOİK(Bakı) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
80. “Bakılı” (Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
20 noyabr (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XI tur, 22 noyabr (cümə)
81. “Şəmkir” (Şəmkir) –“Energetik” (Mingəçevir)
23 noyabr (şənbə)
82. “Göyəzən” (Qazax) – MOİK (Bakı)
83. “Turan - T” (Tovuz) – “Ağsu” (Ağsu)
84. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
24 noyabr (bazar)
85. “Kəpəz” (Gəncə) – “Şahdağ” (Qusar)
86. “Karvan” (Yevlax) – “Bakılı” (Bakı)
87. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Şuşa” (Şuşa)
88. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Neftçala” (Neftçala)
XII tur, 29 noyabr (cümə)
89. “Energetik” (Mingəçevir) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
30 noyabr (şənbə)
90. “Ağsu” (Ağsu) – “Şəmkir” (Şəmkir)
91. “Şuşa” (Şuşa) – “Göyəzən” (Qazax)
92. “Neftçala” (Neftçala) – “Turan - T” (Tovuz)
93. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Mil - Muğan” (İmişli)
01 dekabr (bazar)
94. MOİK(Bakı) – “Karvan” (Yevlax)
95. “Bakılı” (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
96. “Şahdağ” (Qusar) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
04 dekabr (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/8 final
XIII tur, 8 dekabr (bazar)
97. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Bakılı” (Bakı)
98. “Kəpəz” (Gəncə) – MOİK (Bakı)
99. “Karvan” (Yevlax) – “Şuşa” (Şuşa)
100. “Göyəzən” (Qazax) – “Energetik” (Mingəçevir)
101. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Ağsu” (Ağsu)
102. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Neftçala” (Neftçala)
103. “Turan - T” (Tovuz) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
104. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Şahdağ” (Qusar)
XIV tur, 13 dekabr (cümə)
105. “Energetik” (Mingəçevir) – “Karvan” (Yevlax)
14 dekabr (şənbə)
106. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şəmkir” (Şəmkir)
107. “Şuşa” (Şuşa) – “Kəpəz” (Gəncə)
108. “Bakılı” (Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
15 dekabr (bazar)
109. “Neftçala” (Neftçala) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
110. “Ağsu” (Ağsu) – “Göyəzən” (Qazax)
111. MOİK (Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
112. “Turan - T” (Tovuz) – “Mil - Muğan” (İmişli)
XV tur, 20 dekabr (cümə)
113. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Turan - T” (Tovuz)
21 dekabr (şənbə)
114. “Şahdağ” (Qusar) – MOİK (Bakı)
115. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şuşa” (Şuşa)
116. “Göyəzən” (Qazax) – “Neftçala” (Neftçala)
22 dekabr (bazar)
117. “Kəpəz” (Gəncə) – “Energetik” (Mingəçevir)
118. “Karvan” (Yevlax) – “Ağsu” (Ağsu)
119. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Qaradağ Lökbatan”
(Lökbatan)
120. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Bakılı” (Bakı)
2014-cü il
İkinci dövrə
XVI tur, 07 fevral (cümə)
121. “Energetik” (Mingəçevir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
08 fevral (şənbə)
122. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Karvan” (Yevlax)
123. “Şahdağ” (Qusar) – “Göyəzən” (Qazax)
124. “Şuşa” (Şuşa) – “Turan - T” (Tovuz)
125. “Kəpəz” (Gəncə) – “Mil - Muğan” (İmişli)
09 fevral (bazar)
126. “Bakılı” (Bakı) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
127. MOİK (Bakı) – “Şəmkir” (Şəmkir)
128. “Ağsu” (Ağsu) – “Neftçala” (Neftçala)
XVII tur, 14 fevral (cümə)
129. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Bakılı” (Bakı)
15 fevral (şənbə)
130. “Neftçala” (Neftçala) – “Energetik” (Mingəçevir)
131. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Şuşa” (Şuşa)
132. “Göyəzən” (Qazax) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
133. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Ağsu” (Ağsu)
16 fevral (bazar)
134. “Turan - T” (Tovuz) – MOİK(Bakı)
135. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Şahdağ” (Qusar)
136. “Karvan” (Yevlax) – “Kəpəz” (Gəncə)
XVIII tur, 21 fevral (cümə)
137. “Energetik” (Mingəçevir) – “Göyəzən” (Qazax)
22 fevral (şənbə)
138. “Şuşa” (Şuşa) – “Karvan” (Yevlax)
139. “Neftçala” (Neftçala) – “Şəmkir” (Şəmkir)
140. “Şahdağ” (Qusar) – “Mil - Muğan” (İmişli)
23 fevral (bazar)
141. “Bakılı” (Bakı) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
142. MOİK (Bakı) – “Kəpəz” (Gəncə)
143. “Ağsu” (Ağsu) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
144. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Turan - T” (Tovuz)
XIX tur, 01 mart (şənbə)
145. “Göyəzən” (Qazax) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
146. “Karvan” (Yevlax) – “Neftçala” (Neftçala)
147. “Kəpəz” (Gəncə) – “Ağsu” (Ağsu)
148. “Şahdağ” (Qusar) – “Şuşa” (Şuşa)
02 mart (bazar)
149. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Energetik” (Mingəçevir)
150. “Bakılı” (Bakı) – MOİK (Bakı)
151. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Turan - T” (Tovuz)
152. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Şəmkir” (Şəmkir)
XX tur, 07 mart (cümə)
153. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
08 mart (şənbə)
154. “Ağsu” (Ağsu) – “Şuşa” (Şuşa)
155. “Neftçala” (Neftçala) – MOİK(Bakı)
156. “Göyəzən” (Qazax) – “Karvan” (Yevlax)
157. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Energetik” (Mingəçevir)
09 mart (bazar)
158. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Bakılı” (Bakı)
159. “Turan - T” (Tovuz) – “Şahdağ” (Qusar)
160. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Kəpəz” (Gəncə)
12- 13 mart (çərşənbə, cümə axşamı)
Azərbaycan kuboku 1/4 final
XXI tur, 14 mart (cümə)
161. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şəmkir” (Şəmkir)
162. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Mil - Muğan” (İmişli)
15 mart (şənbə)
163. “Şahdağ” (Qusar) – “Kəpəz” (Gəncə)
164. “Bakılı” (Bakı) – “Karvan” (Yevlax)
165. “Neftçala” (Neftçala) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
166. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Mil - Muğan” (İmişli)
16 mart (bazar)
167. MOİK (Bakı) – “Göyəzən” (Qazax)
168. “Şuşa” (Şuşa) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
169. “Ağsu” (Ağsu) – “Turan - T” (Tovuz)
19 mart (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku ¼ final
XXII tur, 22 mart (şənbə)
170. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Ağsu” (Ağsu)
171. “Göyəzən” (Qazax) – “Bakılı” (Bakı)
172. “Karvan” (Yevlax) – “Şahdağ” (Qusar)
23 mart (bazar)
173. “Turan - T” (Tovuz) – “Energetik” (Mingəçevir)
174. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – MOİK(Bakı)
175. “Kəpəz” (Gəncə) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
176. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Neftçala” (Neftçala)
26 mart (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XXIII tur, 28 mart (cümə)
177. “Energetik” (Mingəçevir) – “Kəpəz” (Gəncə)
29 mart (şənbə)
178. MOİK (Bakı) – “Şahdağ” (Qusar)
179. “Şuşa” (Şuşa) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
180. “Turan - T” (Tovuz) – “Şəmkir” (Şəmkir)
30 mart (bazar)
181. “Ağsu” (Ağsu) – “Karvan” (Yevlax)
182. “Neftçala” (Neftçala) – “Göyəzən” (Qazax)
183. Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Araz Naxçıvan”
(Naxçıvan)
184. “Bakılı” (Bakı) – “Mil - Muğan” (İmişli)
XXIV tur, 04 aprel (cümə)
185. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
05 aprel (şənbə)
186. “Göyəzən” (Qazax) – “Ağsu” (Ağsu)
187. “Karvan” (Yevlax) – “Energetik” (Mingəçevir)
188. “Lokomotiv” (Biləcəri) – MOİK (Bakı)
06 aprel (bazar)
189. “Kəpəz” (Gəncə) –“Şuşa” (Şuşa)
190. “Şahdağ” (Qusar) – “Bakılı” (Bakı)
191. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Neftçala” (Neftçala)
192. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Turan - T” (Tovuz)
09 aprel (çərşənbə)
Ehtiyat gün
XXV tur, 11 aprel (cümə)
193. “Energetik” (Mingəçevir) – “Ağsu” (Ağsu)
12 aprel (şənbə)
194. “Şahdağ” (Qusar) – “Şəmkir” (Şəmkir)
195. MOİK (Bakı) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
196. “Şuşa” (Şuşa) – “Neftçala” (Neftçala)
197. “Karvan” (Yevlax) – “Mil - Muğan” (İmişli)
13 aprel (bazar)
198. “Kəpəz” (Gəncə) – “Göyəzən” (Qazax)
199. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
200. “Bakılı” (Bakı) – “Turan - T” (Tovuz)
16 aprel (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku 1/2 final
XXVI tur, 18 aprel (cümə)
201. “Energetik” (Mingəçevir) – MOİK (Bakı)
202. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Karvan” (Yevlax)
19 aprel (şənbə)
203. “Neftçala” (Neftçala) – “Şahdağ” (Qusar)
204. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
205. “Turan - T” (Tovuz) – “Kəpəz” (Gəncə)
20 aprel (bazar)
206. “Ağsu” (Ağsu) – “Bakılı” (Bakı)
207. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Göyəzən” (Qazax)
208. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Şuşa” (Şuşa)
24 aprel (cümə axşamı)
Azərbaycan kuboku 1/2 final
XXVII tur, 26 aprel (şənbə)
209. “Kəpəz” (Gəncə) – “Şəmkir” (Şəmkir)
210. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Turan - T” (Tovuz)
211. “Şahdağ” (Qusar) –“Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
212. “Şuşa” (Şuşa) – “Energetik” (Mingəçevir)
27 aprel (bazar)
213. “Bakılı” (Bakı) – “Neftçala” (Neftçala)
214. MOİK (Bakı) –“Ağsu” (Ağsu)
215. “Karvan” (Yevlax) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
216. “Göyəzən” (Qazax) – “Mil - Muğan” (İmişli)
XXVIII tur, 02 may (cümə)
217. “Energetik” (Mingəçevir) – “Şahdağ” (Qusar)
218. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan)
03 may (şənbə)
219. “Şuşa” (Şuşa) – “Bakılı” (Bakı)
220. “Neftçala” (Neftçala) – “Kəpəz” (Gəncə)
221. “Turan - T” (Tovuz) – “Göyəzən” (Qazax)
04 may (bazar)
222. “Ağsu” (Ağsu) – “Lokomotiv” (Biləcəri)
223. “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan) – “Karvan” (Yevlax)
224. “Mil - Muğan” (İmişli) – MOİK (Bakı)
XXIX tur, 11 may (bazar)
225. “Göyəzən” (Qazax) – “Şəmkir” (Şəmkir)
226. “Karvan” (Yevlax) – “Turan - T” (Tovuz)
227. “Kəpəz” (Gəncə) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
228. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Neftçala” (Neftçala)
229. “Şahdağ” (Qusar) – “Ağsu” (Ağsu)
230. “Bakılı” (Bakı) – “Energetik” (Mingəçevir)
231. MOİK (Bakı) – “Şuşa” (Şuşa)
232. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Mil - Muğan” (İmişli)
XXX tur, 18 may (bazar)
233. “Turan - T” (Tovuz) – “Neftçala” (Neftçala)
234. “Şəmkir” (Şəmkir) – “Ağsu” (Ağsu)
235. “Araz Naxçıvan” (Naxçıvan) – “Energetik” (Mingəçevir)
236. “Göyəzən” (Qazax) – “Şuşa” (Şuşa)
237. “Karvan” (Yevlax) – MOİK (Bakı)
238. “Kəpəz” (Gəncə) – “Bakılı” (Bakı)
239. “Lokomotiv” (Biləcəri) – “Şahdağ” (Qusar)
240. “Mil - Muğan” (İmişli) – “Qaradağ Lökbatan” (Lökbatan)
28 may (çərşənbə)
Azərbaycan kuboku (final)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |