Anar Salmanov yenidən I divizion oyununa təyinat aldı
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionunda IV turun hakim təyinatları açıqlanmışdır:
04 oktyabr (cümə)
MOİK – “Energetik”
Hakimlər: Camaləddin Hacıyev, Yuliya Qurbanova, Maya Nəbiyeva, Fəridə Lütfəliyeva
Hakim-inspektor: Şamil Useynov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
05 oktyabr (şənbə)
“Şahdağ” – “Neftçala”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Munis Abdullayev, Elman Musayev, Etibar Həsənov
Hakim-inspektor: Şahin Cəfərov
Şövkət Orduxanov adına Qusar şəhər stadionu
“Kəpəz” – Turan-T”
Hakimlər: Anar Niyazov, Şakir Quliyev, Vüsal Qənbərov, Rəşad Əhmədov
Hakim-inspektor: Abdulla Məmmədov
Gəncə şəhər stadionu
“Karvan” – Şəmkir”
Hakimlər: Teymur Fərhadov, Samir Hacıyev, İftixar Qəniyev, Kərim Kərimov
Hakim-inspektor: Rafiq Pənahpur
Yevlax şəhər stadionu
“Şuşa” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Alik Yunusov, Maqsud Şıxəliyev, Murad Kərimov, Rəşad Aydınov
Hakim-inspektor: Pərviz Əhmədov
“Şəfa” stadionu, IV meydança
06 oktyabr (bazar)
“Bakılı” – “Ağsu”
Hakimlər: Ramil Əhmədov, Rza Məmmədov, Habil Əliyev, Anar Göyçayski
Hakim-inspektor: Vaqif Sadıxov
“Şəfa” stadionu, IV meydança
“Lokomotiv” – “Qaradağ Lökbatan”
Hakimlər: Ramiz Məhərrəmov, Vüqar Bayramov, Akif Əmirəli, Elgün Hüseynov
Hakim-inspektor: Aydın Gözəlov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu
“Göyəzən” – “Araz Naxçıvan”
Hakimlər: Anar Salmanov, Yaşar Abbasov, Rahin Heybətov, Namiq Süleymanov
Hakim-inspektor: Namiq Qasımov
Qazax şəhər stadionu
Bütün oyunlar saat 16:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |