I divizion: 5-ci turun təyinatları açıqlandı
Futbol üzrə Azərbaycan I Divizionda 5-ci turun hakim-inspektorları açıqlanıb:
11 oktyabr (cümə)
“Şəmkir” – “Kəpəz”
Hakim-inspektor: Elşad Ağayev
Şəmkir şəhər Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu
“Energetik” – “Şuşa”
Hakim-inspektor: Qutban Məmmədov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu
12 oktyabr (şənbə)
“Turan-T” – “Lokomotiv”
Hakim-inspektor: Arif Ağayev
Tovuz şəhər stadionu
“Qaradağ Lökbatan” – “Şahdağ”
Hakim-inspektor: Hafiz Əliyev
İsmət Qayıbov adına Bakıxanov qəsəbə stadionu
“Neftçala” – “Bakılı”
Hakim-inspektor: Zöhrab Qədiyev
Nəriman Nərimanov adına Neftçala şəhər stadionu
“Araz Naxçıvan” – “Karvan”
Hakim-inspektor: Yavər Rəhimov
İbrahimxəlil Axundlu adına Naxçıvan Muxtar Respublika stadionu
13 oktyabr (bazar)
“Ağsu” – MOİK
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Ağsu şəhər stadionu
“Mil-Muğan” – “Göyəzən”
Hakim-inspektor: Rüfət Hüseynov
Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu
Bütün oyunlar saat 16:00-da başlanır.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |