"Qəbələ" sabah "Rubin"lə qarşılaşacaq
"Qəbələ"nin 12 yaşa qədər futbolçulardan ibarət komandası "Young Talents" ("Gənc İstedadlar") turnirində iştirak məqsədilə sabah Rusiyanın Sankt-Peterburq şəhərinə yallanacaq. Stadium.az xəbər verir ki, "qırmızı-qaralar" qonşu ölkəyə aşağıdakı futbolçu heyəti ilə gedəcək:
Əli
Mustafayev, Yusif İmanov, Nazim Həsənzadə, Turxan Quluzadə, Elgiz Məmmədov, Tərlan
İsgəndərov, Taleh Fərmanov, Əli Valehli, Mahir Həsənov, Həmid Vəliyev, Veysəl
Rzayev, Bayraməli Qurbanov, Firudin Həşimov, Nihad Bağırov, Rauf Məhərrəmov.
20 komandanın iştirakı ilə baş tutacaq turnirdə
"Qəbələ" C Qrupunda yer alacaq. Növbəti mərhələyə vəsiqə uğrunda təmsilçimiz
"Young Talents" Komandası, "Rubin", "Baltika",
"Dinamo" (hamısı Rusiya) kollektivləri ilə qarşılaşacaq.
Sizləri qrup
mərhələsinin təqvimi ilə tanış edirik:
17
oktyabr
"Young
Talents" Komandası - "Qəbələ"
"Qəbələ"
- "Rubin"
18
oktyabr
"Dinamo"
- "Qəbələ"
"Qəbələ"
- "Baltika"
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |