Falkao Dünya Kubokuna gedə bilmədi
Kolumbiya millisinin DÇ-2014-ə gedəcək yekun heyəti məlum olub. Stadium.az xəbər verir ki, bu ölkə millisinin əsas futbolçusu olan Radamel Falkao zədə səbəbindən 23 nəfərlik heyətə salınmayıb:
Qapıçılar: David Ospina ("Niçça"), Fərid Mondraqon ("Deportivo"), Kamilo Varqas ("Santa Fe")
Müdafiəçilər: Mario Yepes ("Atalanta"), Kristian Sapata ("Milan"), Eder Alvares Balanta ("River Pleyt"), Santyaqo Arias (PSV), Xuan Kamilo Suniqa ("Napoli"), Pablo Armero ("Vest Hem"), Karlos Valdes ("San-Lorenso")
Yarımmüdafiəçilər: Karlos Sançes ("Elçe"), Fredi Quarin ("İnter"), Abel Aqilar ("Tuluza"), Aldo Ramires ("Moreliya"), Xuan Kintero ("Portu"), Ceyms Rodriqes ("Monako"), Xuan Kuadrado ("Fiorentina"), Aleksandr Mexya ("Naçional")
Hücumçular: Karlos Bakka ("Sevilya"), Adrian Ramos ("Herta"), Viktor İbarbo ("Kalyari"), Teofilo Quterres ("River Pleyt"), Cekson Martinoes ("Portu")
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |