"Neftçi" Bakıda "Şkendiya"ya bata bilmədi - YENİLƏNİB
Bu gün UEFA Avropa Liqasında II
təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək. Stadium.Az xəbər verir ki, bu turnirdə
ölkəmizi təmsil edən 3 klubdan biri olan Bakının “Neftçi” klubu digər iki
təmsilçimizdən fərqli olaraq ilk oyununu doğma azarkeşlər önündə keçirəcək.
Belə ki, baş məşqçi Vəli Qasımovun komandası Bakıda
Makedoniyanın "Şkendiya" klubuyla üz-üzə gələcək.
İlk mərhələdə Maltanın "Baltsan" klubunu biaçırçılıqla keçən “Neftçi”nin bu dəfə hansı oyunu göstərəcəyi maraqla gözlənilir.
Avropa Liqası, II təsnifat mərhələsi
14 iyul, İlk oyun
"Neftçi" (Azərbaycan) - "Şkendiya" (Makedoniya) 0:0
Baş hakim: Sergey Sinkeviç
Köməkçi hakimlər: Yevgeni Romanov və Vitali Malyutin
Dördüncü referi: Viktor Şimusik (hamısı Belarus)
20:00. Bakı. 8-ci km qəsəbə stadionu.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |