I divizionda 14-cü turun hakim bütün təyinatları açıqlanıb
Azərbaycan I divizionunda 14-cü turun hakim bütün təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az PFL-in saytına istinadən xəbər verir ki, oyunlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə tapşırılıb.
1 fevral (çərşənbə)
“Şərurspor” – “Şəmkir”
Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Rza Məmmədov, Mehman Mahmudov, Anar Göyçayski
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu, 15:00
“Ağsu” – “Bakılı”
Hakimlər: Ziya Nəsirov, Habil Əliyev, Aleksandr Musatkin, Natiq Əlixanov
Ağsu şəhər stadionu, 14:00
“Energetik” – MOİK
Hakimlər: Hacıəli Ağayev, Ruslan Babayev, Teymur Teymurov, Yusif Hüseynov
Yaşar Məmmədzadə adına Mingəçevir şəhər stadionu, 14:00
2 fevral (cümə axşamı)
“Turan Tovuz” – “Rəvan”
Hakimlər: Sərxan İsmayılov, Qəzənfər Məmmədov, Taleh Məmmədov, Samir Hüseynov
Tovuz şəhər stadionu, 14:00
“Səbail” – “Mil-Muğan”
Hakimlər: Rəhim Həsənov, Zeynal Zeynalov, Knyaz Əmiraslanov, Anar Fərəcov
“Bayıl Arena”, 19:00
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |