Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
12 mart
14:00 Bandırmaspor - Elazığspor - TRT Avaz
15:00 Real Sosyedad - Atletik - İdman Azərbaycan, BeIN Sports 3
15:00 Giresunspor - Eskişehirspor - TRT Spor
15:30 Sassuolo - Bolonya - CBC Sport, Futbol 2
17:00 Mersin İY - Altınordu - TRT Avaz
17:30 Spartak - Anji - Matç Tv!
17:30 Anderlext - Vaaslan - NTV Spor
17:30 Feyenord - Az Alkmar - Tivibu Spor 2
18:00 Napoli - Krotone - Futbol 2, Digi Kanal 91
19:15 Deportivo - Barselona - İdman Azərbaycan
19:30 Adana Demirspor - Manisaspor - TRT Spor
19:45 Ayaks - Tvente - Tivibu Spor 2
20:00 Lyon - Tuluza - Digi Kanal 91
20:30 Rostov - Terek - Matç Tv!
18:00 Tottenhem - Miluol - Futbol 1
18:30 Şalke - Auqsburq - Futbol 3, Eurosport 2
20:00 Liverpul - Bernli - Futbol 1
20:30 Hamburq - Bortussiya M. - Futbol 3, Eurosport 2
23:45 Palermo - Roma - Futbol 2, BeIN Sports 2
23:45 Real Madrid - Betis - İdman Azərbaycan, BeIN Sports 3
00:00 Loryan - PSJ - Futbol 1, BeIN Sports 4
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |