İspaniya Kubokunda ilk 1/8 finalçılar bəlli olub
Futbol üzrə İspaniya Kubokunda 1/16 final mərhələsinin cavab oyunları keçirilir. Stadium.Az xəbər verir ki, ilk oyun günündə 4 qarşılaşma baş tutub.
Cavab görüşlərində daha uğurlu çıxış edən “Xetafe”, “Valensiya”, “Leqanes” ə “Espanyol” klubları 1/8 finala vəsiqə əldə qazanıblar.
İspaniya Kuboku
1/16 final mərhələsi, cavab oyunları
4 dekabr
Xetafe - Kordoba 5:1 (ilk oyun 2:1)
Valensiya - Ebro 1:0 (2:1)
Rayo Valyekano - Leqanes 0:1 (2:2)
Espanyol - Kadiz 1:0 (1:2)
5 dekabr
22:30. Atletiko - Saint Andre (1:0)
22:30. Jirona - Alaves (2:2)
23:30. Real Sosyedad - Selta (1:1)
23:30. Sevilya - Villanovense (0:0)
23:30. Vilyareal - Almeria (3:3)
00:30. Barselona - Leonesa (1:0)
00:30. Real Valyadolid - Malyorka (2:1)
6 dekabr
15:00. Levante - Luqo (1:1)
19:15. Real - Melillia (4:0)
21:30. Eibar - Sportinq Xixon (0:2)
21:30. Atletik Bilbao- Hueska (4:0)
23:45. Betis - Rasinq (1:0)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |