Turun bütün görüşləri saat 15:30-da başlayacaq
Azərbaycan 1-ci divizionda 6-cı turun oyunlarının başlama saatı açıqlanıb. Stadium.Az PFL-in saytına istinadən xəbər ki, turun bütün görüşləri saat 15:30-da başlayacaq. Bu tur “Sumqayıt-2” komandası istirahət edəcək.
1 oktyabr (çərşənbə axşamı)
15:30. “Qarabağ-2” – “Neftçi-2”
Bakı Olimpiya Stadionu (ehtiyat meydança)
3 oktyabr (cümə axşamı)
15:30. “Keşlə-2” – “Turan Tovuz”
“AZAL Arena”
15:30. “Ağsu” – MOİK
Ağsu şəhər stadionu
15:30. “Sabah-2” – “Kəpəz”
Binə qəsəbə stadionu
4 oktyabr (cümə)
15:30. “Zaqatala” – “Qaradağ Lökbatan”
Zaqatala şəhər stadionu
15:30. “Zirə-2” – “Səbail-2”
“AZAL Arena”
“Qarabağ-2” – “Neftçi-2” matçı U-19 milli komandasının rəsmi oyunlarına görə müraciəti və hər iki komandanın razılığı ilə daha tez tarixə keçirilib.
Tovuz şəhər stadionu təmirə bağlandığı üçün 1-ci dövrənin oyunu “Keşlə-2” – “Turan Tovuz”, 2-ci dövrənin görüşü “Turan Tovuz” – “Keşlə-2” matçı kimi nəzərə alınacaq.
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |