Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA
5 mart
Türkiyə, 1-ci liqa
14:30 Altınordu – Ərzurumspor (TRT Spor)
17:00 Samsunspor – Menemenspor (TRT Spor)
20:00 Ankaragücü – Bandırmaspor (TRT Spor)
İngiltərə, Premyer Liqa
16:30 Lester – Lids (S Sport 1)
19:00 Bernli – Çelsi (S Sport 1)
19:00 Aston Villa – Sauthempton (A Spor)
21:30 Liverpul – Vest Hem (S Sport 1, İctimai TV)
Almaniya, II Bundesliqa
16:30 Sankt-Pauli – Karlşrue (Futbol 3, beİN Sports 3)
16:30 Şalke – Hanza Rostok (beİN Sports 4)
23:30 Nürnberq – Hamburq (beİN Sports 3)
İspaniya, La Liqa
17:00 Osasuna – Vilyarreal (Spor Smart Türkiyə)
19:15 Espanyol – Xetafe (Spor Smart Türkiyə)
21:00 Valensiya – Qranada (Spor Smart Türkiyə)
00:00 Real – Real Sosyedad (CBC Sport, Spor Smart Türkiyə)
Azərbaycan, Premyer Liqa
17:00 Zirə – Sumqayıt (CBC Sport)
19:15 Neftçi – Səbail (CBC Sport)
Türkiyə, Super Liqa
17:00 Rizəspor – Girəsunspor (beİN Sports 1)
17:00 Göztəpə – Kasımpaşa (beİN Sports 2)
20:00 Konyaspor – Qalatasaray (beİN Sports 1)
İtaliya, A Seriyası
18:00 Udineze – Sampdoriya (Futbol 2)
21:00 Roma – Atalanta (Matç TV, S Sport 2)
23:45 Kalyari – Latsio (Futbol 1, S Sport 2)
Almaniya, Bundesliqa
18:30 Leypsiq – Frayburq (Futbol 1, beİN Sports 4)
18:30 Bavariya – Bayer (beİN Sports 3, Futbol 3)
21:30 Ştutqart – Borussiya Münhenqladbax (beİN Sports 3, Futbol 3)
Fransa, Liqa 1
20:00 Lans – Brest (beİN Sports 2)
00:00 Nitsa – PSJ (beİN Sports 2)
Portuqaliya, Premyer Liqa
22:00 Portimonense – Benfika (Futbol 2)
00:30 Sportinq – Aruka (Futbol 3)
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |