AFFA turun oyununu Fariz Yusifova tapşırdı

21.09.2017 | 637 dəfə oxunub

Azərbaycan Premyer Liqasında VI turun oyunları üçün bütün təyinatlar açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, turun maraqlı oyunlarından hesab olunan "Qəbələ" - "Neftçi" oyunu Fariz Yusifova həvalə olunub. 

22 sentyabr (cümə)

“Qarabağ”-“Sumqayıt”

Hakimlər: Orxan Məmmədov, Mübariz Haşımov, Vüqar Bayramov, Əliyar Ağayev

AFFA nümayəndəsi: Seymur Səlimli

Hakim-inspektor: Məhəmməd Məmmədov

Tofiq Bəhramov adına Respublika Stadionu, 19:00

 

23 sentyabr (şənbə)

“Zirə” – “İnter”

Hakimlər: İnqilab Məmmədov, Yaşar Abbasov, Nahid Əliyev, Ramil Diniyev

AFFA nümayəndəsi: Zamiq Hüseynov

Hakim-inspektor: Əhmədağa Cabbarov

Zirə İdman Kompleksinin stadionu, 20:00

 

“Səbail” -  “Kəpəz”

Hakimlər: Rəhim Həsənov, Zeynal Zeynalov, Cavanşir Yusifov,  Rauf Cabbarov

AFFA nümayəndəsi: Məmmədəli Məmmədov

Hakim-inspektor: Fazil Mürşüdov

“Dalğa Arena”, 17:30

 

24 sentyabr (bazar)

“Qəbələ” – “Neftçi”

Hakimlər: Fariz Yusifov, Azər Əsgərov, Elman Musayev, Ömər Paşayev

AFFA nümayəndəsi: Nüvər Xasıyev

Hakim-inspektor: Murad Məmmədov

Qəbələ şəhər stadionu, 18:00

Turun bütün görüşləri CBC Sport kanalı vasitəsi ilə canlı yayımlanacaq. 

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

15.12.2017

18:30  "Sumqayıt" - "Qarabağ" - HEYƏTLƏR

15:34  "Səbail" - "Qəbələ" - HEYƏTLƏR

11:46  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

14.12.2017

18:21  "Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR

12:37  "Kəpəz" - "Keşlə": - HEYƏTLƏR

12:10  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

02:35  "Strasburq" - PSJ 2:4 VİDEO

02:02  "Milan" - "Verona" 3:0 VİDEO

01:52  "Bavariya" - "Köln" 1:0 VİDEO

13.12.2017

12:35  "Çelsi"nin qələbəsi VİDEO

12.12.2017

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 14 12 1 1 25:6 37  
2. Qəbələ 14 10 1 3 28:14 31  
3. Zirə 14 9 3 2 23-11 24  
4. Sumqayıt 14 6 2 6 17:17 20  
5. Neftçi 14 5 1 8 17-16 16  
6. Səbail 14 4 1 9 9-21 13  
7. Keşlə 14 2 2 10 9:24 8  
8. Kəpəz 14 2 1 11 10-29 7  
26.11Zirə 2-3Qarabağ
26.11Sumqayıt 0-0Səbail
25.11Kəpəz 1-6Qəbələ
25.11Neftçi 3-1Keşlə
20.10Səbail -Keşlə
21.10Sumqayıt -Zirə
21.10Kəpəz -Neftçi
22.10Qəbələ -Qarabağ