AFFA Fariz Yusifovu I Diviziona göndərib

07.10.2017 | 331 dəfə oxunub

Azərbaycan çempionatının I divizionunda II turun təyinatları  açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, AFFA-nın Hakimlər Komitəsi bəzi Premyer Liqa referilərini də aşağı dəstəyə göndərib.

Çempionatın ən təcrübəli ədalət təmsilçisi Fariz Yusifov “Şüvəlan” – “Ağsu” qarşılaşmasını idarə edəcək. Ramil Diniyevlə Elvin Əsgərov da divizionun II turunun matçlarına təyinat alıb.

I divizion

II tur

07 oktyabr (şənbə)

15:00. “Qaradağ Lökbatan” – “Sabah”

Hakimlər: Ziya Nəsirov, Nahid Əliyev, İsgəndər Əliyev, Nahid Xasıyev

Hakim-inspektor: Ceyhun  Haşımov

Lökbatan Olimpiya İdman Kompleksinin stadionu

 

15:00. “Xəzər” – “Turan Tovuz”

Hakimlər: Elvin Əsgərov, Vaqif Musayev, Cavanşir Yusifov, Etibar Həsənov

Hakim-inspektor: Nemət  Mahmudov

“AZAL Arena”

 

08 oktyabr (bazar)

15:00. “Mil-Muğan” – “Binə”

Hakimlər: Ramil Əhmədov, Azər Əsgərov, Pərvin Talıbov, Mahir Məmmədov

Hakim-inspektor: Munis  Abdullayev

Heydər Əliyev adına İmişli şəhər stadionu

 

15:00. “Zaqatala” – MOİK

Hakimlər: Ramil Diniyev, Mehman Mahmudov, Cəmil Quliyev, Rövşən Rəcəbov

Hakim-inspektor: Vahid  Hüseynov

Zaqatala şəhər stadionu

 

15:00. “Şüvəlan” – “Ağsu”

Hakimlər: Fariz Yusifov, Knyaz Əmiraslanov, Elşad Abdullayev, Alik Yunusov

Hakim-inspektor: Əvəz  Şıxıyev

“AZAL Arena”

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

17.10.2017

16.10.2017

15.10.2017

17:52  "Səbail" - "Neftçi" - HEYƏTLƏR

03:50  "Dijon" - PSJ 1:2 VİDEO

14.10.2017

15:22  “Zirə” - "Kəpəz" - HEYƏTLƏR

11:47  "Lion" - "Monako" - 3:2 VİDEO

09:27  "Lion" - "Monako" VİDEO

13.10.2017

17:20  "Qarabağ"dan inamlı qələbə - YENİLƏNİB

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 7 6 1 0 14:3 19  
2. Zirə 8 5 3 0 15-5 18  
3. Qəbələ 7 4 1 2 9:7 13  
4. Sumqayıt 8 3 1 4 8:11 10  
5. İnter 8 2 2 4 7:11 8  
6. Neftçi 7 2 1 4 8-6 7  
7. Səbail 6 2 0 4 4-8 6  
8. Kəpəz 8 1 1 6 5-14 4  
15.10Səbail ---Neftçi
14.10Sumqayıt 0-1Qəbələ
14.10Zirə 3-0Kəpəz
13.10İnter 0-2Qarabağ
20.10Səbail -İnter
21.10Sumqayıt -Zirə
21.10Kəpəz -Neftçi
22.10Qəbələ -Qarabağ