Azərbaycan Premyer Liqasında VIII turun hakim təyinatları

12.10.2017 | 1848 dəfə oxunub

Azərbaycan Premyer Liqasında VIII turun hakim təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər verir ki, "İnter"lə "Qarabağ" arasında keçiriləcək turun açılış oyunu FİFA referisi Əliyar Ağayevə tapşırılıb. 

 

13 oktyabr (cümə)

“İnter” – “Qarabağ”

Hakimlər: Əliyar Ağayev, Zeynal Zeynalov, Rza Məmmədov, Ömər Paşayev

AFFA nümayəndəsi: Abas Hüseynov

Hakim-inspektor: Məhəmməd Məmmədov

“İnter Arena”, 15:30


14 oktyabr (şənbə)

“Sumqayıt” – “Qəbələ”

Hakimlər: Rauf Cabbarov, Elman Musayev, Nahid Əliyev, İnqilab Məmmədov

AFFA nümayəndəsi: Sakin Məmmədzadə

Hakim-inspektor: Asim Xudiyev

“Kapital Bank Arena”, 18:00


“Zirə” – “Kəpəz”

Hakimlər: Rəhim Həsənov, Yaşar Abbasov, Cəmil Quliyev, Elvin Əsgərov 

AFFA nümayəndəsi: Vaqif Davudov

Hakim-inspektor: Əhmədağa Cabbarov

Zirə İdman Kompleksinin stadionu, 16:00


15 oktyabr (bazar)

“Səbail” – “Neftçi”

Hakimlər: Fariz Yusifov, Knyaz Əmiraslanov, Vüqar Bayramov, Ramil Diniyev 

AFFA nümayəndəsi: Rauf Hüseynli

Hakim-inspektor: Şahin Cəfərov

“Dalğa Arena”, 18:30



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

20.03.2019

19.03.2019

18.03.2019

11:53  PSJ - "Marsell" - 3:1 VİDEO

01:31  "Milan" - "İnter" 2:3 VİDEO

17.03.2019

23:56  "Latsio" - "Parma" 4:1 VİDEO

23:52  "Napoli" - "Udineze" 4:2 VİDEO

23:42  "Bavariya" - "Maynts" 6:0 VİDEO

23:39  "Bayer" - "Verder" - 1:3 VİDEO

23:35  "Everton" - "Çelsi" 2:0 VİDEO

23:26  "Fulhem" - "Liverpul" 1:2 VİDEO

17:54  "Cenoa" - "Yuventus" 2:0 VİDEO

11:58  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

16.03.2019

21:58  "Real" - "Selta" 2:0 VİDEO

   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi