Rusiyaya 1 addım qaldı

10.11.2017 | 1274 dəfə oxunub

DÇ-2018-in pley-off mərhələsinin ilk oyunlarına start verilib. Stadium.az xəbər verir ki, Avropa zonasında  matçlar 3 günü əhatə edəcək.

Seçmə mərhələdə qrup ikincisi olan 8 komanda - İsveç, İsveçrə, Şimali İrlandiya, İrlandiya, Danimarka, İtaliya, Yunanıstan və Xorvatiya mundiala vəsiqə uğrunda mübarizə aparır.

Bu gün Şimali İrlandiya İsveçrəni, Xorvatiya isə Yunanıstanı qəbul edib. Xorvatiya millisi böyükhesablı, İsveçrə isə səfərdə qələbə qazanmaqla mundiala yaxınlaşıb. 

Xatırladaq ki, Şimali İrlandiya millimizlə birgə C qrupunda mübarizə aparıb.


9 noyabr

DÇ-2018

Avropa zonası, pley-off mərhələsi

İlk oyunlar


Şimali İrlandiya - İsveçrə - 0:1

Qol: Rodrigez, 58


Xorvatiya - Yunanıstan - 4:1

Qollar: Modriç, 13-pen (1:0), Kaliniç, 19 (2:0), Sokratis, 30 (2:1), Perişiç, 33 (3:1), Kramariç, 49 (4:1)

 

10 noyabr

23:45. İsveç – İtaliya


11 noyabr

23:45. Danimarka – İrlandiya



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.06.2018

17.06.2018

21:20  Braziliya – İsveçrə - HEYƏTLƏR

21:07  Almaniya – Meksika 0:1 VİDEO

18:31  Almaniya – Meksika - HEYƏTLƏR

15:40  Kosta Rika – Serbiya - HEYƏTLƏR

15:16  Neymarın yeni imici - FOTO

01:30  Xorvatiya - Nigeriya 2:0 VİDEO

00:48  Peru - Danimarka 0:1 VİDEO

16.06.2018

17:10  Fransa – Avstraliya 2:1 VİDEO

16:20  Argentina - İslandiya - HEYƏTLƏR

13:24  Fransa - Avstraliya - HEYƏTLƏR

15.06.2018

21:33  Mərakeş – İran 0:1 VİDEO

21:10  Portuqaliya - İspaniya - HEYƏTLƏR

18:52  Misir – Uruqvay 0:1 VİDEO

14.06.2018

18:26  Efirə lüt çıxacaq - ölkəsi çempion olsa

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 27 19 5 3 36:13 62  
2. Qəbələ 27 14 7 6 43:25 49  
3. Neftçi 27 13 4 10 37-27 43  
4. Zirə 27 11 8 8 34-29 41  
5. Sumqayıt 27 11 7 9 33:31 40  
6. Keşlə 27 7 7 13 28:39 28  
7. Səbail 27 6 5 16 19-38 23  
8. Kəpəz 27 3 5 19 17-45 14  
14.02Neftçi ---Qarabağ
14.02Zirə ---Səbail
14.02Sumqayıt ---Kəpəz
13.02Keşlə 1-1Qəbələ
01.04Kəpəz -Zirə
01.04Qarabağ -Keşlə
02.04Qəbələ -Sumqayıt
02.04Neftçi -Səbail