I divizionda XII turun hakim təyinatları

24.11.2017 | 810 dəfə oxunub

Futbol üzrə Azərbaycan çempionatının I divizionunda XIi turun təyinatları açıqlanıb. Stadium.Az xəbər evrir ki, sabiq FİFA referisi Orxan Məmmədov aşağı dəstə matçına təyinat alıb.

O, “Ağsu” – “Şüvəlan” matçında fit çalacaq.

XI tur noyabrın 24-25-də keçiriləcək. 

I divizion

XI tur
24 noyabr (cümə)

14:30. “Sabah” – “Qaradağ Lökbatan”

Hakimlər: Rəvan Həmzəzadə, Rahil Ramazanov, Cavanşir Yusifov, Ramiz Məhərrəmov
AFFA nümayəndəsi: Eldar Əlixanov
Hakim-inspektor: Ceyhun Haşımov
Binə qəsəbə stadionu

25 noyabr (şənbə)

14:30. “Binə” – Mil-Muğan”
Hakimlər: Rəşad Əhmədov, Roman Vasilyev, Vaqif Musayev, Elgün Hüseynov
AFFA nümayəndəsi: Qabil Nərimanov
Hakim-inspektor: Ramiz Əsədov
Binə qəsəbə stadionu

14:30. MOİK – “Zaqatala”
Hakimlər: Fərid Məmmədov, Habil Əliyev, Cəmil Quliyev, Etibar Həsənov
AFFA nümayəndəsi: Şakir Əmrahov
Hakim-inspektor: Vaqif Ayvazov
“Bakı” FK-nın təlim-məşq bazasının stadionu

14:30. “Ağsu” – “Şüvəlan”
Hakimlər: Orxan Məmmədov, Elşən Acalov, Pərvin Talıbov, Bəxtiyar Gözəlov
AFFA nümayəndəsi: İlham Əliyev
Hakim-inspektor: Azad Mütəllimov
Ağsu şəhər stadionu

14:30. “Turan Tovuz” – “Xəzər”
Hakimlər: Anar Göyçayski, Vüqar Bayramov, Elman Musayev, Xəlil Xəlilov
AFFA nümayəndəsi: Novil İsmayılov
Hakim-inspektor: Rufulla Kərimov
Tovuz şəhər stadionu

Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

22.02.2018

21.02.2018

20.02.2018

23:09  "Bavariya" - "Beşiktaş" - HEYƏTLƏR

23:07  "Çelsi" - "Barselona" - HEYƏTLƏR

19.02.2018

18.02.2018

22:42  Qra Qarayev: "Vallah, təklif yoxdu" - MÜSAHİBƏ

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 16 13 2 1 26:6 41  
2. Qəbələ 16 11 2 3 30:15 35  
3. Zirə 16 9 4 3 25-14 25  
4. Sumqayıt 16 7 3 6 20:18 24  
5. Neftçi 16 6 1 9 18-18 19  
6. Səbail 16 4 2 10 10-23 14  
7. Keşlə 16 3 3 10 11:25 12  
8. Kəpəz 16 2 1 13 10-31 7  
18.02Kəpəz 0-1Keşlə
18.02Səbail 0-1Qarabağ
17.02Qəbələ 2-1Zirə
17.02Sumqayıt 2-0Neftçi
24.02Neftçi -Zirə
24.02Səbail -Qəbələ
25.02Keşlə -Sumqayıt
25.02Qarabağ -Kəpəz