"Neftçi" - "Zirə" - HEYƏTLƏR
"Neftçi”: 94. Rəşad Əzizli 15. Ruslan Abışov (k) 6. Rəşad Sadiqov 21. Məhəmməd Mirzəbəyov 5. Anton Krivotsyuk 8. Emin Mahmudov 10. Derlis Meza Kolli 9. Uqo Barqas 17. Rəhman Hacıyev 11. İqnasio Herrera 22. Mirabdulla Abbasov
Ehtiyat oyunçular: 53. Maksim Vaylo 27. Məqsəd İsayev 26. Ömər Buludov 20. Elnur Süleymanov 23. Tərzin Cahangirov 7. Namiq Ələsgərov 19. Fəhmin Muradbəyli 16. Pavel Dreksa 3. Mateo Mujek
Baş məşqçi: Tərlan Əhmədov
"Zirə”: 85. Kamal Bayramov (k) 4. Vüqar Mustafayev 5. Adil Nağıyev 7. Sadio Tounkara 8. Milan Duriç 9. David Manqa 11. Viktor İqbekoyi 23. Yovan Krneta 28. Təmkin Xəlilzadə 38. İlkin Muradov 43. Riçard Qadze
Ehtiyat oyunçular: 62. Abdulla Seyidəhmədov 10. Orxan Əliyev 17.Vüsal İsgəndərli 19. Elgün Nəbiyev 21. Murad Səttarlı 57. Kənan Zülfüqarov 74. Yusif Nəbiyev 88. Milad Bayramov 87. Müşfiq İlyasov 99. Nicat Qurbanov
Şərh yazılmayıb
|
ŞƏRH YAZ
|
"Qalatasaray"ın 3 müdafiəçisi Super Liqa matçında oynamayacaq
“Mançester Siti” Fodenin müqaviləsini uzadacaq
“Mən də azərbaycanlıyam, millidə oynamaq istəyirəm” – “Araz Naxçıvan”ın hücumçusu
MY-in maraqlandığı “Everton”lular
Pep belçikalı oyunçusu barədə danışıb
Moyesin oğlu onunla bərabər çalışacaq
“Mançester Siti” qolkiperini itirdi
"Fənərbaxça"da itki
"Arda Gülerin böyük gələcəyi var"
"Qarabağ" azarkeşlərə müraciət etdi
Rahilin komandası səfərdə qalib gəldi
"Araz-Naxçıvan" "Qarabağ"ın yetirməsini transfer etdi
"Trabzonspor"dan ayrılıb sabiq klubuna qayıtdı
Qara Qarayev "Neftçi"də - RƏSMİ
12.03.2024
24.07.2023
22.07.2023
21.07.2023
20.07.2023
19.07.2023
18.07.2023
17.07.2023
16.07.2023
15.07.2023
O | Q | H | M | T-f | X | |||
1. | Neftçi | 28 | 18 | 5 | 5 | 47-25 | 59 | |
2. | Qarabağ | 28 | 16 | 9 | 3 | 64-18 | 57 | |
3. | Sumqayıt | 28 | 10 | 9 | 9 | 30-31 | 39 | |
4. | Zirə | 28 | 8 | 14 | 6 | 28-28 | 38 | |
5. | Sabah | 28 | 7 | 8 | 13 | 28-39 | 29 | |
6. | Keşlə | 28 | 5 | 11 | 12 | 25-40 | 26 | |
7. | Qəbələ | 28 | 5 | 11 | 12 | 23-44 | 26 | |
8. | Səbail | 28 | 5 | 9 | 14 | 21-42 | 24 | |
08.05 | Səbail | --- | Neftçi |
08.05 | Keşlə | --- | Sumqayıt |
09.05 | Zirə | --- | Qəbələ |
09.05 | Sabah | --- | Qarabağ |
14.05 | Sumqayıt | - | Neftçi |
14.05 | Qarabağ | - | Keşlə |
14.05 | Qəbələ | - | Sabah |
14.05 | Zirə | - | Səbail |