Taliska da Braziliya millisinə dəvət aldı

12.03.2018 | 1668 dəfə oxunub

Braziliya millisi Rusiya (23 mart) və Almaniya (27 mart) ilə yoldaşlıq görüşləri üçün heyəti müəyyənləşdirib. Stadium.Az xəbər verir ki, "pentakampeonlar"ın baş məşqçisi Tite "Beşiktaş"dan Taliska, "Real Sosyedad"dan Vilyan Jozeyə də dəvət göndərib.

Qapıçılar: Alison Beker (Roma), Ederson Moraeş (Mançester Siti)

Müdafiəçilər: Marselo (Real), Rodriqo Kayo (Sao Paulo), Jeromel (Qremio), Dani Aıveş, Markinyos, Tyaqo Silva (PSJ), Miranda (İnter), Filipe Luiz (Çelsi), Faqner (Korintians)

Yarımmüdafiəçilər: Kasemiro (Real), Fred (Şaxtyor), Fernandinyo (Mançester Siti), Anderson Taliska (Beşiktaş), Paulinyo (Barselona), Filippe Koutinyo (Barselona), Renato Auqusto (Beijinq Guoan), Vilyan (Çelsi)

Hücumçular: Duqlas Kosta (Yuventus), Qabriel Jezuş (Mançester Siti), Roberto Firmino (Liverpul), Vilyan Joze (Real Sosyedad), Tayson (Şaxtyor)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

18.06.2018

23:26  İsveçin qələbəsi VİDEO

21:44  Tunis Ingiltərə - heyətlər

18:16  Belçika Panama - heyətlər

15:44  İsveç Cənubi Koreya - heyətlər

17.06.2018

21:20  Braziliya – İsveçrə - HEYƏTLƏR

21:07  Almaniya – Meksika 0:1 VİDEO

18:31  Almaniya – Meksika - HEYƏTLƏR

15:40  Kosta Rika – Serbiya - HEYƏTLƏR

15:16  Neymarın yeni imici - FOTO

01:30  Xorvatiya - Nigeriya 2:0 VİDEO

00:48  Peru - Danimarka 0:1 VİDEO

16.06.2018

17:10  Fransa – Avstraliya 2:1 VİDEO

16:20  Argentina - İslandiya - HEYƏTLƏR

13:24  Fransa - Avstraliya - HEYƏTLƏR

15.06.2018

21:33  Mərakeş – İran 0:1 VİDEO

21:10  Portuqaliya - İspaniya - HEYƏTLƏR

18:52  Misir – Uruqvay 0:1 VİDEO

14.06.2018

   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 27 19 5 3 36:13 62  
2. Qəbələ 27 14 7 6 43:25 49  
3. Neftçi 27 13 4 10 37-27 43  
4. Zirə 27 11 8 8 34-29 41  
5. Sumqayıt 27 11 7 9 33:31 40  
6. Keşlə 27 7 7 13 28:39 28  
7. Səbail 27 6 5 16 19-38 23  
8. Kəpəz 27 3 5 19 17-45 14  
14.02Neftçi ---Qarabağ
14.02Zirə ---Səbail
14.02Sumqayıt ---Kəpəz
13.02Keşlə 1-1Qəbələ
01.04Kəpəz -Zirə
01.04Qarabağ -Keşlə
02.04Qəbələ -Sumqayıt
02.04Neftçi -Səbail