Taliska da Braziliya millisinə dəvət aldı

12.03.2018 | 2339 dəfə oxunub

Braziliya millisi Rusiya (23 mart) və Almaniya (27 mart) ilə yoldaşlıq görüşləri üçün heyəti müəyyənləşdirib. Stadium.Az xəbər verir ki, "pentakampeonlar"ın baş məşqçisi Tite "Beşiktaş"dan Taliska, "Real Sosyedad"dan Vilyan Jozeyə də dəvət göndərib.

Qapıçılar: Alison Beker (Roma), Ederson Moraeş (Mançester Siti)

Müdafiəçilər: Marselo (Real), Rodriqo Kayo (Sao Paulo), Jeromel (Qremio), Dani Aıveş, Markinyos, Tyaqo Silva (PSJ), Miranda (İnter), Filipe Luiz (Çelsi), Faqner (Korintians)

Yarımmüdafiəçilər: Kasemiro (Real), Fred (Şaxtyor), Fernandinyo (Mançester Siti), Anderson Taliska (Beşiktaş), Paulinyo (Barselona), Filippe Koutinyo (Barselona), Renato Auqusto (Beijinq Guoan), Vilyan (Çelsi)

Hücumçular: Duqlas Kosta (Yuventus), Qabriel Jezuş (Mançester Siti), Roberto Firmino (Liverpul), Vilyan Joze (Real Sosyedad), Tayson (Şaxtyor)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

26.03.2019

00:32  Türkiyə - Moldova - 4:0 VİDEO

25.03.2019

00:17  Uels – Slovakiya - 1:0 VİDEO

24.03.2019

02:08  İsveç - Rumıniya - 2:1 VİDEO

02:06  İspaniya - Norveç - 2:1 VİDEO

01:53  Braziliya - Panama 1:1 VİDEO

01:48  Meksika - Çili 3:1 VİDEO

01:30  "Liverpul" - "Milan" 3:2 VİDEO

23.03.2019

15:25  Millimiz məğlub oldu - YENİLƏNİB

02:10  Argentina - Venesuela 1:3 VİDEO

02:07  Moldova – Fransa - 1:4 VİDEO

00:32  Yaponiya - Ekvador 0:1 VİDEO

22.03.2019

23:44  ABŞ - Ekvador - 1:0 VİDEO

12:58  Günün oyunlarına necə baxaq? - TV AFİŞA

01:46  Belçika - Rusiya - 2:1 VİDEO

21.03.2019

22:32  Xorvatiya - Azərbaycan - START HEYƏTLƏR
   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi