Çempionlar Liqasında II mərhələnin cütlükləri

20.07.2018 | 1245 dəfə oxunub

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi

Əsas yol

“Molde” (Norveç) - “Laçi” (Albaniya)

“Partizan” (Serbiya) - “Trakai” (Litva)

“Dandalk” (İrlandiya) - AEK (Kipr)

“Leyptsiq” (Almaniya) - “Haken” (İsveç)

LASK (Avstriya) - “Lillestrom” (Norveç)

“Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - “Atalanta” (İtaliya)

“Baltsan” (Malta) - “Slovan” (Slovakiya)

“Qurnik” (Polşa) - “Trençin” (Slovakiya)

“Styarnan” (İslandiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)

“Honved” (Macarıstan) - “Proqres” (Lüksemburq)

“Jalgiris” (Litva) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)

“Nordsyelland” (Danimarka) - AİK (İsveç)

“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Radniçki” (Serbiya)

“Ufa” (Rusiya) - “Domjale” (Sloveniya)

“Osiyek” (Xorvatiya) - “Reyncers” (Şotlandiya)

“Kayrat” (Qazaxıstan) - “Alkmaar” (Hollandiya)

“Rudar” (Sloveniya) - “Styaua” (Rumıniya)

MOİK (Bolqarıstan) - “Admira Vaker” (Avstriya)

“Tobol” (Qazaxıstan) - “Pünik” (Ermənistan)

“B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Beşiktaş” (Türkiyə)

“Aberdin” (Şotlandiya) - “Bernli” (İngiltərə)

“Hapoel” (Hayfa, İsrail) - “Hafnarfyordur” (İslandiya)

“Spartak” (Serbiya) - “Sparta” (Çexiya)

“Yagelloniya” (Polşa) - “Rio Ave” (Portuqaliya)

“Streda” (Slovakiya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

“Ventspils” (Latviya) - “Bordo” (Fransa)

“Şaxtyor” (Belarus) - “Lex” (Polşa)

“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Apollon” (Kipr)

“Hibernian” (Şotlandiya) - “Asteras” (Yunanıstan)

“Vitorul” (Rumıniya) - “Vitess” (Hollandiya)

“Çixura” (Gürcüstan) - “Maribor” (Sloveniya)

“Sent-Qallen” (İsveçrə) - “Sarpsborq” (İsveç)

“Genk” (Belçika) - “Fola” (Lüksemburq)

“Dinamo” (Brest, Belarus) - “Atromitos” (Yunanıstan)

“Yurqarden” (İsveç) - “Mariupol” (Ukrayna)

“Sevilya” (İspaniya) - “Uypeşt” (Macarıstan)

“Hayduk” (Xorvatiya) - “Slaviya” (Bolqarıstan)

 

Çempionlar yolu

“Olimpiya” (Sloveniya) - “Kruzaders” (Şimali İrlandiya)

“Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) - “Vikinqur” (Farer adaları)

TNS (Uels) – “Linkoln” (Cəbəllütariq)

APOEL (Kipr) - “Flora” (Estoniya)

“Düdelanj” (Lüksemburq) – “Drita” (Kosovo)

“Spartak” (Latviya) - “La Fiorita” (San-Marino)

“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Valletta” (Malta)

“Sutyeska” (Monteneqro) - “Alaşkert” (Ermənistan)

“FK Santa Koloma” (Andorra) - “Valyur” (İslandiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər

15.10.2018

10:16  Rusiya - Türkiyə 2:0 VİDEO

03:12  Azərbaycan - Malta 1-1 VİDEO

14.10.2018

22:45  "Doğru yoldayıq" - Malta millisinin baş məşqçisi

21:59  Millimiz yenə xal itirdi - YENİLƏNİB

19:09  Azərbaycan Malta - Heyətlər

13.10.2018

20:22  "Rüfəti vaxtında dəvət etdik" - Qurban Qurbanov

12.10.2018

11:48  UELS - İspaniya 1:4 VİDEO

11:45  İraq - Argentina 0:4 VİDEO

11:44  Fransa - İslandiya 2:2 VİDEO

11.10.2018

21:35  Farer adaları - Azərbaycan -HEYƏTLƏR

16:48  Orxan Əliyev "Sumqayıt"da - rəsmi

16:43  VII turun rəmzi 11-liyi - Premyer Liqamız

12:10  Millimizin daha çox qazanamaq şansı - Millətlər Liqası

10.10.2018

13:24  "Komandam döyüşə hazırdı" - Farer adalarının baş məşqçisi

12:34  "Bakıda bizi çətin oyun gözləyir" - Malta millisinin futbolçusu

12:26  "Vorskla"da ciddi itki - Qarabağ"la oyunları buraxacaq

12:23  "Qələbə qazanacağıq" - Farer adalarının baş məşqçisi
   
  O Q H M T-f X
1. Qarabağ 3 2 1 0 4-1 7  
2. Neftçi 3 2 1 0 5-2 7  
3. Sabah 3 2 0 1 4-4 6  
4. Qəbələ 3 1 1 1 5-3 4  
5. Sumqayıt 4 1 1 2 5-5 4  
6. Səbail 3 1 0 2 2-6 3  
7. Zirə 2 0 1 1 2-4 1  
8. Keşlə 3 0 1 2 3-5 1  
26.08Keşlə 1-2Səbail
26.08Qarabağ 1-1Neftçi
25.08Zirə 0-2Sabah
25.08Qəbələ 1-1Sumqayıt
15.08Səbail -Zirə
15.08Sumqayıt -Qarabağ
16.08Sabah -Qəbələ
16.08Neftçi -Keşlə