Çempionlar Liqasında II mərhələnin cütlükləri

20.07.2018 | 1324 dəfə oxunub

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi

Əsas yol

“Molde” (Norveç) - “Laçi” (Albaniya)

“Partizan” (Serbiya) - “Trakai” (Litva)

“Dandalk” (İrlandiya) - AEK (Kipr)

“Leyptsiq” (Almaniya) - “Haken” (İsveç)

LASK (Avstriya) - “Lillestrom” (Norveç)

“Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) - “Atalanta” (İtaliya)

“Baltsan” (Malta) - “Slovan” (Slovakiya)

“Qurnik” (Polşa) - “Trençin” (Slovakiya)

“Styarnan” (İslandiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)

“Honved” (Macarıstan) - “Proqres” (Lüksemburq)

“Jalgiris” (Litva) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)

“Nordsyelland” (Danimarka) - AİK (İsveç)

“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Radniçki” (Serbiya)

“Ufa” (Rusiya) - “Domjale” (Sloveniya)

“Osiyek” (Xorvatiya) - “Reyncers” (Şotlandiya)

“Kayrat” (Qazaxıstan) - “Alkmaar” (Hollandiya)

“Rudar” (Sloveniya) - “Styaua” (Rumıniya)

MOİK (Bolqarıstan) - “Admira Vaker” (Avstriya)

“Tobol” (Qazaxıstan) - “Pünik” (Ermənistan)

“B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Beşiktaş” (Türkiyə)

“Aberdin” (Şotlandiya) - “Bernli” (İngiltərə)

“Hapoel” (Hayfa, İsrail) - “Hafnarfyordur” (İslandiya)

“Spartak” (Serbiya) - “Sparta” (Çexiya)

“Yagelloniya” (Polşa) - “Rio Ave” (Portuqaliya)

“Streda” (Slovakiya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

“Ventspils” (Latviya) - “Bordo” (Fransa)

“Şaxtyor” (Belarus) - “Lex” (Polşa)

“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Apollon” (Kipr)

“Hibernian” (Şotlandiya) - “Asteras” (Yunanıstan)

“Vitorul” (Rumıniya) - “Vitess” (Hollandiya)

“Çixura” (Gürcüstan) - “Maribor” (Sloveniya)

“Sent-Qallen” (İsveçrə) - “Sarpsborq” (İsveç)

“Genk” (Belçika) - “Fola” (Lüksemburq)

“Dinamo” (Brest, Belarus) - “Atromitos” (Yunanıstan)

“Yurqarden” (İsveç) - “Mariupol” (Ukrayna)

“Sevilya” (İspaniya) - “Uypeşt” (Macarıstan)

“Hayduk” (Xorvatiya) - “Slaviya” (Bolqarıstan)

 

Çempionlar yolu

“Olimpiya” (Sloveniya) - “Kruzaders” (Şimali İrlandiya)

“Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) - “Vikinqur” (Farer adaları)

TNS (Uels) – “Linkoln” (Cəbəllütariq)

APOEL (Kipr) - “Flora” (Estoniya)

“Düdelanj” (Lüksemburq) – “Drita” (Kosovo)

“Spartak” (Latviya) - “La Fiorita” (San-Marino)

“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Valletta” (Malta)

“Sutyeska” (Monteneqro) - “Alaşkert” (Ermənistan)

“FK Santa Koloma” (Andorra) - “Valyur” (İslandiya)



Şərh yazılmayıb
ŞƏRH YAZ
Adınız *  
E-mail    
Təhlükəsizlik kodu    
Kodu daxil edin *  



Çox oxunan xəbərlər
Son xəbərlər
   
  O Q H M T-f X
1. Neftçi 10 8 1 1 20-7 25  
2. Qarabağ 10 6 2 2 17-11 20  
3. Səbail 10 5 2 3 12-11 17  
4. Sabah 10 5 1 4 9-11 16  
5. Qəbələ 10 3 3 4 14-14 12  
6. Sumqayıt 10 3 2 5 10-13 11  
7. Keşlə 10 1 3 6 8-14 6  
8. Zirə 10 1 2 7 7-16 5  
11.11Sumqayıt ---Keşlə
11.11Qəbələ ---Qarabağ
10.11Səbail ---Sabah
10.11Neftçi ---Zirə
24.11Qarabağ -Sabah
24.11Keşlə -Qəbələ
25.11Zirə -Sumqayıt
25.11Səbail -Neftçi